Ženské orgány

Originální kúry posilující obranyschopnost a působící proti změnám v souvislosti s postupujícím věkem. Tyto speciální kúry působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu ženy. Bylinné a pupenové výtažky posilují obranné systémy, čistí tělo přirozenou cestou, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho celkové vitalitě.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány NK4 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při zánětlivých onemocnění ženských orgánů - gynekologické záněty, výtoky - Originální kúra posilující obranyschopnost a podporující ženské reprodukční orgány. Pomáhá se zánětlivými i hormonálními problémy.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí NK5 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita - Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu NK6 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu - při harmonizaci organismu při potížích s přechodovým obdobím - klimakterium, menopauza - Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání, s potlačováním nástupu změn souvisejících s postupujícím věkem.
667,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány NK32 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Máme již velmi pozitivní výsledky s účinky této sestavy.
747,00 Kč s DPH
695,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - cysty K33 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - cysty - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Kúra obsahující bylinné a pupenové výtažky s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu.
527,00 Kč s DPH
490,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu NK42 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - Regenerace ženy - Tato speciální kúra z bylinných a pupenových výtažků působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu.
552,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy NK45 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy - Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH