Lymfa

Sestava bylinných tinktur v těchto kúrách podporuje cévní oběh. Jsou vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme je doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu. Výtažky z bylin a pupenů podporují periferní cirkulaci a pomáhají udržovat normální krevní tlak.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace K47 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - jako podpora funkce lymfatického systému - Lymfa, cévní oběh - Startovací bylinná kúra, která podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K47A.
655,00 Kč s DPH
555,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - pokračovací K47A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - pokračovací - jako podpora funkce lymfatického systému - pokračovací - Lymfa, cévní oběh - Je to bylinná sestava navazující na startovací kúru K47 a zesilující tak její účinek. Podporuje periferní cirkulaci a pomáhá udržovat normální krevní tlak. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06.
632,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH