Klouby, nervová a pohybová soustava

Bylinné kúry pro posílení pohybového aparátu, zabezpečují tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporující duševní rovnováhu. Podporují celkový fyzický a mentální komfort a odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin při potížích s klouby K2 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin při potížích s klouby - Kúra podporuje průběh detoxikačních procesů v organismu.
496,00 Kč s DPH
434,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu nervové soustavy K7 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu nervové soustavy - Kúra zabezpečující tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporující duševní rovnováhu. Doplněk stravy při potížích s nervovými zánětlivými procesy (svalové atrofie)
606,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu K21 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu - osteoporóza, artróza.
606,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - pokračovací K21A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu - pokračovací - Pokračovací kúra. Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu. Kúra je složená z bylinných a pupenových výtažků.
496,00 Kč s DPH
434,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu K22 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu - jako pomoc při degenerativním postižení pohybového aparátu - Roztroušená skleróza - pro fyzický i mentální komfort. Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce - obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzický i mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.
606,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů K25 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc pro podporu kloubů - Kúra pro podporu krevního oběhu a detoxikačních procesů.
496,00 Kč s DPH
434,00 Kč s DPH