Kožní potíže

Bylinné kúry pro podporu funkce jater, ledvin a střevního traktu, které stimuluje detoxikační procesy v játrech a v celém těle. Kúry působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže. Pomáhají dodržovat standardní kvalitu krve, snižují hladinu cholesterolu, podporují imunitní systém.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro pročištění těla K10 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro pročištění těla - při potížích s kožními problémy - lupenka, játra - Kúra pro podporu funkce jater, ledvin a střevního traktu, která stimuluje detoxikační procesy v játrech a v celém těle.
461,00 Kč s DPH
394,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky K14 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - kožní alergie, ekzémy, zhoršená kvalita kůže - Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže.
522,00 Kč s DPH
455,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve K26 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné - Startovací kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.
571,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - pokračovací K26A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - pokračovací - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné - Pokračovací kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém. Doporučujeme začít startovací kúrou K26.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH