NADĚJE - Dětská kosmetika

Dětská kosmetika - Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. Přírodní kosmetika příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Čtyřkvětová mast pro děti DM5A 50 ml

Naděje Podhorná - Čtyřkvětová mast pro děti - Unikátní receptura obsahuje extrakty z devíti rostlin s blahodárnými účinky na pokožku. Je velmi vhodná pro dětskou pokožku se sklonem k opruzení, příznivě působí proti praskání pokožky na rukách a patách.
109,00 Kč s DPH
92,00 Kč s DPH
 

Naděje - Dětská přírodní koupel DVK01 250 ml

Naděje Podhorná - Dětská přírodní koupel - Bylinná koupel s blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže. Posiluje hydrataci a pružnost kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech. Bylinná koupel je vhodným doplňkem při řešení obtížných problému kožních jako jsou lupénky, ekzémy, akné a další.
155,00 Kč s DPH
138,00 Kč s DPH
 

Naděje - Lopuchový olej pro děti DO7B 200 ml

Naděje Podhorná - Lopuchový olej pro děti - Univerzální péče o pokožku. Lopuchový olej výrazně zklidňuje nadměrně citlivá a podrážděná místa na kůži, příznivě působí při akné.
199,00 Kč s DPH
153,00 Kč s DPH
 

Naděje - Měsíčková mast pro děti DM1A 50 ml

Naděje Podhorná - Měsíčková mast pro děti - Univerzální péče o pokožku Mast určená mj. k péči o pokožku, na níž došlo k zhojení formou jizvy. Příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívá k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.
109,00 Kč s DPH
92,00 Kč s DPH
 

Naděje - Měsíčkový olej pro děti DO1 50 ml

Naděje Podhorná - Měsíčkový olej pro děti - Zklidnění opruzené a podrážděné pokožky. Olej získaný z květu měsíčku lékařského je ideálním prostředkem pro péči o pokožku. Přispívá k regeneraci kůže a k jejímu zklidnění zejména při podráždění a sklonu k opruzení, používá se i na zklidňující obklady.
92,00 Kč s DPH
82,00 Kč s DPH