Vitamínová série

alcina-vitaminova-serieVitamínová síla pro spokojenou pleť
Objevte tajemství síly vitamínů proti stárnutí pleti! Pečující duo krémů značky ALCINA obsahuje dokonalou kombinaci vitamínů a kyseliny hyaluronové, čímž vytváří komplexní účinnou pleťovou péči proti vráskám od rána až do noci. Díky inovativní technologii zapouzdření jsou vitamíny vzduchotěsně zabaleny, takže jsou stabilní po celou dobu používání a uvolňují se pouze během aplikace.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Retinol Noční krém s hyaluronem - pro uvolněnou a odpočatou pleť 50 ml

Využijte noc naplno a podpořte buňky v procesu obnovy pokožky! Bohatý noční krém s cenným zapouzdřeným retinolem, kyselinou hyaluronovou a bambuckým máslem podporuje regeneraci buněk během spánku a poskytuje pokožce intenzivní péči. Výsledkem je prokazatelně hladší a pevnější pleť již po dvou týdnech používání.
980,00 Kč s DPH
950,00 Kč s DPH
 

Alcina - Vitamín C Denní krém s hyaluronem - pro zářivou a svěží pleť 50 ml

Vaše pleť může nyní začít s novou dávkou svěžesti! Krém s cenným zapouzdřeným vitamínem C, kyselinou hyaluronovou a olejem z hroznových jader podporuje přirozeně zářivou pleť. Tato silná kombinace účinných látek nabízí pleti vysokou antioxidační ochranu proti předčasnému stárnutí pleti, které je způsobeno vnějšími vlivy prostředí. Zároveň je prokázáno, že pokožku dlouhodobě hydratuje a díky osvěžující krémovo-gelové struktuře je jeho nanášení velice příjemné.
920,00 Kč s DPH
905,00 Kč s DPH