Kúry muži

Bylinné kúry speciálně sestavené pro muže, mají blahodárný vliv na pročištění krve, povzbuzují sexuální touhu a aktivitu, podporují srdce a cévy. Sestava z tinktur zajišťuje účinnou podporu mužské sexuální touhy a aktivity. Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o prostatu K3 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o prostatu - při prostatických potížích - Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty. Kúra obsahuje sestavu bylinných a pupenových výtažků.
461,00 Kč s DPH
385,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci hormonální aktivity a pro podporu sexuální schopnosti u mužů K8 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci hormonální aktivity a pro podporu sexuální schopnosti u mužů - pro harmonizaci hormonální nerovnováhy u mužů - neplodnost muži - Sestava z tinktur zajišťuje účinnou podporu mužské sexuální touhy a aktivity. Kúra odporuje plodnost a harmonizuje hormonální aktivitu. Kúra se skládá z tinktur pupenů rostlin a bylinných výtažků.
632,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu potence K19 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu potence - při potížích s potencí - Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.
655,00 Kč s DPH
565,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci mužského organismu K43 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o prostatu - při prostatických potížích - Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty. Kúra obsahuje sestavu bylinných a pupenových výtažků.
461,00 Kč s DPH
420,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci mužského organismu - pokračovací K43A 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci mužského organismu - pokračovací - Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K43. Kúra má povzbudivé účinky. Čistí krev, prokrvuje končetiny, zlepšuje paměť mozkovou činnost a optimální duševní aktivitu, posiluje srdce. Stimuluje imunitní systém, podporuje metabolismus, podporuje sexuální schopnost.
522,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže K44 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - Sportovní kúra pro muže - Kúra posiluje tělní funkce, adaptaci na stres, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na srdce a cévy, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu, podporuje detoxikační kapacitu jater.
606,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací K44A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro muže - pokračovací - Sportovní kúra pro muže - pokračovací - Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K44. Kúra podporuje kardiovaskulární systém, chrání srdce. Dodává sílu, kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k pročištění těla.
727,00 Kč s DPH
645,00 Kč s DPH