NEIO Neione® Technology

 

Neione® Technology je unikátní patentovaná technologie umožňující zachovat v našich produktech vysokou koncentraci negativních iontů. Negativní ionty jsou nosičem energie v organismu, bez které by život nebyl možný.

Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách, podporují metabolismus buněk a posilují imunitní systém. Negativní ionty chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví.

Obdobně jako je v domě elektřina vedená pomocí kabelů, v našem těle je elektrický náboj přenášen prostřednictvím částic zvaných ionty. Ten proudí skrze náš nervový systém, zajišťuje tlukot srdce, mozkovou činnost, schopnost myšlení apod.

Bez této formy energie by život nebyl možný.

 

 

Na základě náboje můžeme ionty rozdělit na kladné (pozitivní) a záporné (negativní). Kladné a záporné ionty z vnějšího prostředí mají vliv na obsah iontů v našem těle. Do organismu se dostávají prostřednictvím dýchání a průnikem skrze kůži.

 

 

Negativně nabité ionty

Negativní ionty se vytváří při bouřce, tříštění vody, přesýpání písku apod. Jejich vysoké koncentrace lze nalézt také v prostředí jeskyň, vodopádů či ve zdravém lese. Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách neutralizací kladných iontů. Podporují metabolismus buněk a posilují imunitní systém. Negativní ionty chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví. Záporné ionty mají pozitivní vliv na zdraví člověka.

 
 

Pozitivně nabité ionty

Pozitivně nabité ionty vznikají v přírodě např. působením ultrafialového záření, rozpadem radioaktivních minerálů, ale také třeba během lesních požárů. Je známo, že vysoká hladina pozitivních iontů v bezprostředním okolí (elektromagnetické pole generované počítači, mobilními telefony a dalšími elektronickými zařízeními) může destruktivně ovlivnit funkci mozku a potlačovat imunitní systém. To pak vede ke vzniku mnoha onemocnění, včetně rakoviny. Kladné ionty v těle způsobují oxidaci a poškozují tak zdravé buňky. Výsledkem je proces předčasného stárnutí. Kladné ionty tak mají na zdraví člověka spíše negativní vliv.

 

 

 

Pečujte o sebe zvenku i zevnitř

 

Nechte se hýčkat našimi jedinečnými produkty, které jsou světovým unikátem díky prostředí negativních iontů prospěšným pro naše zdraví. Negativní ionty zajišťují maximální efekt našich přípravků a zlepšují kvalitu života. Zároveň podporují účinky přírodních látek a zefektivňují jejich průnik do buněk.

V našich přípravcích je obsažena naprosto unikátní forma negativních iontů, které jsou našemu organismu zcela přirozené. Svůj náboj si udržují dlouhodobě a díky své stabilitě mají ohromný a sofistikovaný účinek.

 

Negativní ionty jsou ve vzduchu, který dýcháme, i v našem těle. Zabraňují oxidaci v buňkách neutralizací kladných iontů. Podporují metabolismus buněk a posilují imunitní systém. Negativní ionty chrání naše tělo před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a jsou tak důležité pro celkové zdraví.

 

 

Prospěšné vlastnosti

 

Negativních iontů

 

Zdraví

Negativní ionty chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí a přispívají tak k celkovému zdraví organismu.

 

Imunita

Negativní ionty podporují produkci protilátek v krvi, což vede k vyšší odolnosti.

 

Metabolismus

Negativní ionty podporují výměnu látek v buňkách, čímž dochází ke zrychlení metabolismu.

 

Regenerace

Negativní ionty napomáhají k rychlejšímu zotavení po fyzické námaze.

 

Stabilizace

Negativní ionty pomáhají stabilizovat mozkové funkce, díky čemuž se cítíte uvolnění a klidní.

 

Trávení

Negativní ionty podporují tvorbu trávicích enzymů a zlepšují trávení.

 

Omlazení

Negativní ionty působí proti vnějším vlivům, které poškozují buňky, a zpomalují tak proces stárnutí.

 
 
 

Energy for life

Doplňky stravy

Vyvážené složení přípravků má příznivý vliv na fungování buněk a tkání. Jedná se zejména o ochranu před volnými kyslíkovými radikály, které v nadměrném množství způsobují oxidativní stres.

Pravidelná aplikace a užívání přípravků NEIO® dodává organismu účinné antioxidanty v podobě komplexu flavonoidů z čajovníku čínského doplněné o vitamíny, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

#Zdraví  #Imunita  #Energie  #Vitalita  #Metabolismus  #Zažívání

 

 

 
 
  
 

Science of beauty

Neionová kosmetika

Hlavní charakteristikou kosmetických produktů NEIO® je prostředí negativních iontů, které podporuje účinky jednotlivých složek přípravků a zefektivňuje průnik aktivních látek do buněk. Aktivní látky mají především ochrannou funkci, přispívají ke zlepšení zdraví pokožky a výraznému viditelnému efektu omlazení kůže. V našich výrobcích naleznete pouze suroviny z přírodních zdrojů té nejvyšší kvality.

 

#Anti-age  #Omlazení  #Ochrana  #Regenerace  #Hydratace  #Výživa

 

 

 

Odborná literatura a zdroje informací

  1. Helmenstine, T. The Difference Between a Cation and an Anion 2019. https://www.thoughtco.com/cation-and-an-anion-differences-606111 (accessed 30.11.2020).
  2. MUDr. Ariana Lajčíková, C. Syndrom nemocných budov 2007. http://www.zeleneuradovani.cz/jak-nakupovat/naterove-hmoty#SBS (accessed 30.11.2020).
  3. Pokorný, K. Měření záporných i kladných iontů. https://www.elektrosmog-zony.cz/mereni_iontu.html.
  4. Záporné ionty a co o nich víme? https://www.prirodnistavby.com/news/zaporne-ionty-a-co-o-nich-vime-/.
  5. Kudlička, P. Měření koncentrace vzdušných iontů. Vysoké učení technické, Brno, 2011.
  6. Lajčíková, A. Elektroiontové mikroklima 2007. http://www.szu.cz/tema/pracovni-prostredi/elektroiontove-mikroklima (accessed 15.2.2021)
  7. Jiang, S.; et al. Negative Air Ions and Their Effects on Human Health and Air Quality Improvement. Int. J. Mol. Sci. 2018.
  8. Svoboda, J.: Ions and Their Contribution for Living Space. Acta univ. agric. et silvic. Mendel. Brun., 2008, LVI, No. 2, pp. 189-198
  9. SITAR, J. Vzdušné ionty a naše zdraví. In: MARKOVÁ, E., ed. Člověk ve svém pozemském a kosmickém prostředí: sborník referátů ze semináře. Úpice: Hvězdárna v Úpici, 2006, s. 170 - 174. ISBN 80-86303-10-1.
Přírodní produkty
Přírodní produkty
 
Netestováno na zvířatech
Netestováno na zvířatech
 
Molekula života
Molekula života
 
Negativní ionty
Negativní ionty