Spánek, duševní pohoda

Bylinné kúry, které podporují nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňují organismus a pomáhají navodit klidný spánek. Sestava tinktur z pupenů a bylinných výtažků pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku NK16 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku - Nespavost, zklidnění - Kúra podporuje nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňuje organismus a pomáhá navodit klidný spánek.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy NK20 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Stresy, deprese - Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk NK38 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk - pro podporu a výživu mozkových buněk - Paměť, zlepšení paměti, soustředění - Kúra působí příznivě na mentální zdraví. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení mozku, celkově posiluje paměť, mozkovou výkonnost, schopnost soustředění a duševní rovnováhu.
652,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH