Pročištění, detoxikace

Bylinné kúry pro podporu činnosti jater, ledvin a střevního traktu, přispívají k pročišťovacím procesům v těle, pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu, stimulují kvalitu a oběh krve . Kúry jsou sestaveny z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu K17 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Detoxikace, pročištění organismu - Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu K18 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­talními účinky - Antibakteriální - Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
487,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin při jarní detoxikaci organismu K41 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin při jarní detoxikaci organismu - Detoxikace, pročištění těla - Kúra je sestavena z vybraných bylinných a pupenových výtažků, které společně pročistí organismus po zimním období. Podporuje detoxikační aktivitu jater, stimuluje pročišťování těla.
461,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH