What’s your colour 2020

What’s your colour - Limitovaná kolekce rtěnek Alcina 2020 - Pestrá hra barev a textur
Nové sezóně, co se trendů v oblasti rtěnek týče, vévodí jak syté a nepřehlédnutelné tóny, tak i jemnost a transparentní look. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z aktuálních hitů, „svůj“ odstín i texturu najdete v limitované kolekci What’s your colour. Nechte se okouzlit její rozmanitostí a pestrostí! Dáváte přednost pěstěnému vzhledu a jemnému tónování, vzrušujícímu perleťovému finiši, nebo spíše intenzivním barvám? Jakou rtěnku si vyberete pro letošní jaro?

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Krémová rtěnka - Radiant Lipstick Rosy peach 1 ks

Intenzivní barevný finiš, který na rtech vydrží dlouhé hodiny, ale přitom stále příjemná a vláčná textura, která rty nezatěžuje – to je krémová rtěnka Radiant Lipstick Rosy peach. Propůjčuje rtům brilantní jas a trendy odstín, který se hodí na každý den i příležitost.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krémová rtěnka - Radiant Lipstick Rosy taupe 1 ks

Intenzivní barevný finiš, který na rtech vydrží dlouhé hodiny, ale přitom stále příjemná a vláčná textura, která rty nezatěžuje – to je krémová rtěnka Radiant Lipstick Rosy taupe. Propůjčuje rtům brilantní jas a trendy odstín, který se hodí na každý den i příležitost.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Perleťová rtěnka - Pearly Lipstick Melon 1 ks

Vynikat díky oslnivě lesklým rtům je nyní snadné. Rtěnka Pearly Lipstick Melon se pyšní složením s multi-reflexními perleťovými pigmenty a zaručuje tak ultra vysoký lesk. Zároveň má lehkou a příjemnou texturu a střední krytí.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Perleťová rtěnka - Pearly Lipstick Pink 1 ks

Vynikat díky oslnivě lesklým rtům je nyní snadné. Rtěnka Pearly Lipstick Pink se pyšní složením s multi-reflexními perleťovými pigmenty a zaručuje tak ultra vysoký lesk. Zároveň má lehkou a příjemnou texturu a střední krytí.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Výživný dvoufázový balzám na rty - Lip Shaker Blackberry 1 ks

Balzám Lip Shaker Blackberry rty hýčká a zároveň jim dodává jemné transparentní tónování. Vyživující olejová fáze na bázi oleje se postará o to, aby byly rty vždy jemné, tónovací fáze pak zajistí barevný finiš s decentním leskem.
340,00 Kč s DPH
310,00 Kč s DPH
 

Alcina - Výživný dvoufázový balzám na rty - Lip Shaker Strawberry 1 ks

Balzám Lip Shaker Strawberry rty hýčká a zároveň jim dodává jemné transparentní tónování. Vyživující olejová fáze na bázi oleje se postará o to, aby byly rty vždy jemné, tónovací fáze pak zajistí barevný finiš s decentním leskem.
340,00 Kč s DPH
310,00 Kč s DPH