Barevné šampony

Color šampony Alcina - rozjasněte vaše vlasy!

V létě dostávají naše vlasy zabrat, a proto je dobré vybrat jim správnou péči a nezatěžovat je příliš častým barvením. Jak jim ale dodat pigmentaci a zářivý lesk? Dobrou volbou jsou COLOR šampony ALCINA, které vlasy šetrně myjí a současně je tak oživují příjemným barevným akcentem. Aktivní barevné pigmenty obnovují intenzitu barvy, hydratační komplex s panthenolem chrání vlasy před negativními vlivy. Navíc dokáží blond vlasy ochránit před nepříjemným nazelenalým či žlutým nádechem. Vlasy díky hladšímu povrchu lépe odráží světlo a září brilantním leskem.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Barevný Color šampon - Měděný 200 ml

Pro barvené i přírodní vlasy v měděných odstínech. S každým mytím šampon oživuje barvu vlasů a udržuje ji lesklou a zářivou. Jemně a šetrně myje vlasy.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Barevný Color šampon - Červený 200 ml

Vlasům v červených tónech dodává lesk. Barva působí intenzivně a svěže. Doporučujeme i pro blond vlasy jako ochranu před nazelenalým nádechem po koupání v bazénu.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Barevný Color šampon - Hnědý 200 ml

Tmavé vlasy oživí, viditelně osvěží intenzitu a lesk hnědých odstínů. Jemně a šetrně myje vlasy, dodává jim lehký barevný tón a nádherný lesk vlasů.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Barevný Color šampon - Stříbrný 200 ml

Vhodný pro studené blond odstíny a popelavé tóny barev. Potlačí nežádoucí nádech do žluta. Jeho účinek ocení i ženy s vlasy v hnědých, červených či fialových studených tónech.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Barevný Color šampon - Zlatý 200 ml

ZLATÝ – doporučujeme hlavně pro teplé blond odstíny, prozáří barvu, potlačí matný vzhled a podpoří přirozený lesk. Vlasům dodá potřebnou péči.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH