Nehty

alcina-nehty

Nehty - Vždy perfektní manikúra

Trendy odstíny, intenzivní krytí a dlouhá trvanlivost udělá z rychleschnoucích laků na nehty váš oblíbený módní doplněk. A pokud fandíte přirozenosti, zamilujte se do bezbarvého laku nebo speciálního vytvrzovače, díky kterému působí nehty vždy perfektně a upraveně.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Metal bronze 5 ml

Laky na nehty Nail Colour Metal bronze propůjčují nehtům zářivou a dlouhotrvající barvu. Vynikají intenzivním krytím a snadnou aplikací díky speciálně tvarovanému štětečku, který se přizpůsobí tvaru nehtů. Užijte si profesionální výsledek již v jedné vrstvě!
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Eucalyptus 5 ml

Laky na nehty Nail Colour Eucalyptus propůjčují nehtům zářivou a dlouhotrvající barvu. Vynikají intenzivním krytím a snadnou aplikací díky speciálně tvarovanému štětečku, který se přizpůsobí tvaru nehtů. Užijte si profesionální výsledek již v jedné vrstvě!
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Flamingo 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu flamingo dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé. Užijte si profesionální výsledek již v první vrstvě!
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Hazelnut 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu Hazelnut dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé.
170,00 Kč s DPH
160,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Magic green 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu Magic green dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé.
180,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Orange 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu orange dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé. Užijte si profesionální výsledek již v první vrstvě!
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Pastell mint 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu Pastell mint dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé.
180,00 Kč s DPH
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Pink flash 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu Pink flash dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé.
180,00 Kč s DPH
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lak na nehty - Nail Colour Vanilla 5 ml

Lak Nail Colour v trendy odstínu Vanilla dokonale rozzáří vaše nehty. Pyšní se dokonalým krytím, na nehtech vydrží opravdu dlouho a nezanechává šmouhy. Speciálně tvarovaný štěteček se optimálně přizpůsobí tvaru nehtu a lakování je tak jednoduché a rychlé.
170,00 Kč s DPH
160,00 Kč s DPH