Gemioptal TOP Q 60 kapslí

Gemioptal® TOP Q má pozitivní vliv na: Zrak - Kardiovaskulární systém - Nervovou soustavu - Imunitní systém - Správnou funkci mozku a srdce. Je jedinečný přípravek určený k péči o zrak s obsahem makulárních pigmentů zeaxanthinu a FloraGLO® luteinu. Další složky zinek a DHA (omega-3 mastná kyselina) přispívají k udržení normálního stavu zraku, DHA podporuje i správnou funkci mozku a srdce.
Kód: ZB52
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 60 cps.
399,00 Kč s DPH
 

Gemioptal TOP Q - Jedinečný doplněk stravy, přípravek určený k péči o zrak

Gemioptal® TOP Q má pozitivní vliv na:

  • Zrak
  • Kardiovaskulární systém
  • Nervovou soustavu
  • Imunitní systém
  • Správnou funkci mozku a srdce

Gemioptal® TOP Q je doplněk stravy vyvinutý odborníky ve spolupráci s oční klinikou Gemini. Obsahuje látky zeaxantin a FloraGLO® lutein. Lutein a zeaxantin jsou základní stavební prvky makulárního pigmentu. Makulární pigment lze přirovnat ke slunečním brýlím, které oči chrání před každodenním působením slunečního záření, dlouhodobou prací u počítače nebo oslňováním světly automobilů. FloraGLO® lutein, obsažený v přípravku Gemioptal® TOP Q je organismem snadněji vstřebatelný než obyčejný lutein, který obsahují běžné přípravky. Vstřebatelnost tohoto typu luteinu zvyšuje použitá patentovaná technologie Actilease.

Kromě toho obsahuje Gemioptal® TOP Q 15 mg zinku a 250 mg DHA (složka omega-3 mastných kyselin) v jedné kapsli. Konzumace tohoto množství DHA a zinku denně má příznivý vliv na zrak a správnou funkci mozku a srdce.

Doporučené dávkování: Dospělí 1 kapsle denně během jídla, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a pro lidi se špatnou srážlivostí krve. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C v dobře uzavřeném obalu.

Gemioptal® TOP Q je doplněk stravy pro dospělé. Jedná se o kapsle s obsahem složek luteinu, zeaxantinu, omega-3 mastných kyselin a zinku, které mají mají příznivý vliv na zrak.

Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr.

Přečtěte si prosím pečlivě příbalový leták.

Balení: 60 ks tobolek

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Brodecký redukční ortislim T2 50 ml

Naděje Podhorná - Brodecký redukční ortislim. Tato tinktura je směs ananasu, vinných hroznů a spiruliny. Podpora hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti, celulitida, podpora střevní aktivity.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH