Lipozomální multivitamín pro děti 200 ml

Liposomální multivitamín pro děti - Moderní, lipozomální, vysoce vstřebatelný a využitelný multivitamin pro děti obsahuje nejdůležitější kombinaci vitamínů, minerálů a stopových prvků pro potřeby vyvíjejícího se dětského organismu. Přípravek obsahuje vitamíny C, D, E, 8 vitaminů skupiny B, minerály hořčík, zinek, jód, železo, selen a pro liposomy nezbytný lecitin. Liposomální forma přípravku zajišťuje maximální vstřebatelnost obsažených živin, u tohoto přípravku byla prokázána více než 10x vyšší využitelnost v dětském organismu oproti běžným multivitaminům na trhu. Pravidelné užívání našeho multivitaminu zajišťuje dodání nejdůležitějších látek pro správné fungování základních tělních funkcí dětí.
Kód: ZB82
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
359,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
39,00 Kč s DPH
 
MNOŽSTEVNÍ SLEVY - čím více koupíte, tím více ušetříte
Množství 2+ 3+
Cena 315,00 Kč 310,00 Kč

Liposomální multivitamín pro děti - Moderní, liposomální, vysoce vstřebatelný a využitelný multivitamin pro děti obsahuje nejdůležitější kombinaci vitamínů, minerálů a stopových prvků pro potřeby vyvíjejícího se dětského organismu. Přípravek obsahuje vitamíny C, D, E, 8 vitaminů skupiny B, minerály hořčík, zinek, jód, železo, selen a pro liposomy nezbytný lecitin. Liposomální forma přípravku zajišťuje maximální vstřebatelnost obsažených živin, u tohoto přípravku byla prokázána více než 10x vyšší využitelnost v dětském organismu oproti běžným multivitaminům na trhu. Pravidelné užívání našeho multivitaminu zajišťuje dodání nejdůležitějších látek pro správné fungování základních tělních funkcí dětí.

Dávkování: 

  • 3-6 let: 1x denně 5 ml
  • 6-12 let: 2x denně 5 ml

 

Liposomální formy živin

Nejnovější vědecké poznatky nám umožňují nabídnout našim zákazníkům vitaminy, či jejich směsi, v moderní, tzv. liposomální formě. Liposomy jsou tukové částečky, které jsou vytvářeny v lidském těle, běžně se vyskytují např. v mateřském mléce a kolostru, kde zajišťují rychlé a účinné vstřebávání živin do tělních buněk. Liposomy získávané ze slunečnicového lecitinu se dnes ale používají i při výrobě nejprogresivnějších doplňků stravy, v nichž jsou vitamíny či minerály obaleny tukovou vrstvičkou liposomu za vzniku tukového váčku, který ve srovnání s klasickými formami aplikace živin poskytuje několik nesporných výhod. První z nich je snadné a rychlé pronikání přijatého liposomálního přípravku do krevního oběhu a z něj přímo do buněk, kde se obsažené živiny (v našem případě vitamíny) uvolní a umožní rychlý nástup požadovaného účinku. S tím související druhou velkou výhodou je zajištění stability přijímané živiny, která je ušetřena degradujícího působení trávicího systému a v maximálním množství se tak může dostat dovnitř buněk.

Další výhodou je, že ani při vysokých dávkách vitamínu či minerálu obalených v liposomálním tukovém pouzdře nehrozí podráždění trávicího traktu (např. při příjmu vysokých dávek kyseliny L-askorbové). V neposlední řadě je uživatelsky příznivý taktéž ochranný účinek liposomů na trvanlivost obsažených živin. Tukové pouzdro je účinně chrání před oxidačními a štěpícími procesy a prodlužuje tak dobu použitelnosti výrobku. Všechny tyto přednosti liposomálních forem živin dodávaných do organismu je výrazně upřednostňují před klasickými dosud používanými formami a lze očekávat, že rozsah jejich   použití mezi doplňky stravy bude nadále rychle vzrůstat.

Balení: 200 ml