Naděje - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace NK24 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.
Výrobce: Naděje
Kód: NK24
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
42,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Škodlivé vlivy vnějších podnětů

Kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T42 TOPOL ČERNÝ - Cévní systém, dýchací systém, posílení fyzického stavu, močové cesty, desinfekce
  • P16 JASAN - Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P15 JALOVEC - Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • P9 ČERNÝ RYBÍZ-BOROVICE-VINNÁ RÉVA - Cévní systém, dýchací systém, klouby

Užívání kúry: Současně užívat tinktury topol a jasan, po využití tinktury jasanu vezmete jalovec a pokračujete v užívání topolu, pokud vám dojde, tak bez něj. Po využití jalovce vezmete nakonec černý rybíz-borovice-vinná réva a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete užívat pokračovací kúru K24A, nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml

Štítky produktu