Naděje - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu NK29 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu - Trávení - Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK29
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
782,00 Kč s DPH
725,00 Kč s DPH
57,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu - Trávení

Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu.

Jednotlivé byliny z nichž je kúra složena, mají příznivý vliv na celkové trávení, na činnost žlučníku, slinivky a střev. V případě potřeby je vhodné kúru opakovat.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

    • T35 PENÍZOVKA SAMETONOHÁ - Antibakteriální, slinivka
    • T37 ŘIMBABA - Bolesti, klouby, střeva, zklidnění, relaxace, inzulínový metabolismus, krevní oběh
    • P12 DUB LETNÍ - Sliznice úst a krku, zdraví a vzhled pokožky
    • P36 OLŠE - Cirkulace krve, mozková funkce, duševní aktivita, obranný systém organismu, klouby
    • PG60 FITKOLON - Směs obsahuje výtažek z dubu letního, černého rybízu, lnu setého, brusinky, olše lepkavé a betaglukan

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, řimbaba a dub, po využití tinktury z dubu vezmete olši a pokračujete v užívání s penízovkou a řimbabou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití olše vezmete nakonec Fitkolon a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

Štítky produktu