Naděje - Aralka mandžuská - tinktura z pupenů P59 50 ml

Naděje Podhorná - Aralka mandžuská - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů aralky mandžuské. Léčivá rostlina, která je často využívána jako náhrada ženšenu.
Výrobce: Naděje
Kód: P59
EAN: 8594055102205
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Aralka mandžuská - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů aralky mandžuské. Léčivá rostlina, která je často využívána jako náhrada ženšenu.

Aralka mandžuská - zajímavosti:

Domovinou aralky, rychle rostoucího keře, je Dálný východ. K podpůrným účelům se využívá hlavně kořen, u pupenových extraktů pak vlásečnicové kořeny s bohatým množství účinných látek. K nejdůležitějším z nich patří bílkoviny, škrob, uhlohydráty, éterický olej, minerály, alkaloidy, triterpeny a saponiny - aralosidy. Původní obyvatelé četných oblastí |Dálného východu používají bylinný čaj s kořeny aralky pro celkové osvěžení organismu. Aralka je považována za rostlinný adaptogen, je oblíbená a často využívaná jako obdoba ženšenu.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml

Štítky produktu