Naděje - Lesklokorka lesklá - tinktura z byliny T58 50 ml

Naděje Podhorná - Lesklokorka lesklá - tinktura z byliny - Tinktura z lesklokorky lesklé. Příznivý vliv na kardiovaskulární funkce a na imunitní obranný systém.
Výrobce: Naděje
Kód: T58
EAN: 8594055102885
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
12,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Lesklokorka lesklá - tinktura z byliny - Tinktura z lesklokorky lesklé. Příznivý vliv na kardiovaskulární funkce a na imunitní obranný systém.

Zajímavosti o lesklokorce

Tato houba, zvaná také Reishi, je po celou čínskou historii známá jako elixír života a posilující prostředek s blahodárnými účinky podobnými ženšenu. Ve Vnitřní knize Žlutého císaře je považována za houbu nesmrtelnosti. Plodnice této dřevokazné houby původem z jihovýchodní Asie obsahují mnoho biologicky aktivních chemických látek, např. ergosterol, alkaloidy, triterpeny, polysacharidy, aminokyseliny, kreatin a řadu minerálních látek.

V Číně se využívá na posílení imunitního systému a pro další rozmanité účely. Z různých forem zpracování má největší význam lihová tinktura. Podle současných poznatků lesklokorka zejména podporuje imunitní obranný systém a příznivě ovlivňuje krevní oběh.

Dávkování: Po protřepání užívat 10 kapek 3x za den.

Balení: 50 ml