Naděje - Maliník - tinktura z pupenů P31 50 ml

Naděje Podhorná - Maliník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů maliníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu i nervový systém, působí proti ukládáni tuku a nežádoucím změnám v cévách. Má blahodárný účinek na ženské orgány, podporuje plodnost, pravidelnou menstruaci, tlumí klimakterické potíže.
Výrobce: Naděje
Kód: P31
EAN: 8594055100256
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Maliník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů maliníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu i nervový systém, působí proti ukládáni tuku a nežádoucím změnám v cévách. Má blahodárný účinek na ženské orgány, podporuje plodnost, pravidelnou menstruaci, tlumí klimakterické potíže.

Zajímavosti o maliníku:

Maliník je keř dorůstající výšky do 1 m. Bývá pěstovaný převážně pro svoje plody, které obsahují hodně vitamínů, hlavně C a používají se jednak čerstvé, ale také se zpracovávají na kompoty a šťávy. Také listy se odedávna zpracovávají na čaj, ale nejvíce účinných látek je v pupenech, které obsahují třísloviny, organické kyseliny, flavony a minerální látky a zpracovávají se na pupenovou tinkturu. Maliník patří k rostlinám se širokým využitím pro různé podpůrné účely, je častou a oblíbenou součástí bylinných směsí.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Maté /Cesmína paraguayská/ T25 50 ml

Naděje Podhorná - Maté /Cesmína paraguayská/ - Celkové posílení organismu zejména při přepracování či oslabení, psychickém či fyzickém stresu, dodání energie, podpora štěpení tuků a kontroly tělesné hmotnosti.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Naděje T29 50 ml

Naděje Podhorná - Naděje - Směs pelyňku a hřebíčku. Příznivé působení na stav a funkci ledvin, prostaty i na hormonální rovnováhu u žen, podpora trávení, neutralizace překyselení žaludku, podpora krevního oběhu a dýchacího systému. V imunitní ochraně tkání je nejvýhodnější směs užívat spolu s ořešákem americkým.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Pýr - tinktura z byliny T34 50 ml

Naděje Podhorná - Pýr - tinktura z byliny - Tinktura z pýru. Snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti, omezení chuti k jídlu.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Fíkovník - tinktura z pupenů P13 50 ml

Naděje Podhorná - Fíkovník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů fíkovníku. Stimulace růstu prospěšné střevní mikroflóry, usnadnění průběhu menstruačního a menopauzálního cyklu, udržování pohyblivosti a pružnosti kloubů, metabolismu cholesterolu a tuků, příznivé účinky na kůži, vlasy, nehty.
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH