Naděje - Maliník - tinktura z pupenů P31 50 ml

Naděje Podhorná - Maliník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů maliníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu i nervový systém, působí proti ukládáni tuku a nežádoucím změnám v cévách. Má blahodárný účinek na ženské orgány, podporuje plodnost, pravidelnou menstruaci, tlumí klimakterické potíže.
Výrobce: Naděje
Kód: P31
EAN: 8594055100256
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH
21,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Maliník - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů maliníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu i nervový systém, působí proti ukládáni tuku a nežádoucím změnám v cévách. Má blahodárný účinek na ženské orgány, podporuje plodnost, pravidelnou menstruaci, tlumí klimakterické potíže.

Zajímavosti o maliníku:

Maliník je keř dorůstající výšky do 1 m. Bývá pěstovaný převážně pro svoje plody, které obsahují hodně vitamínů, hlavně C a používají se jednak čerstvé, ale také se zpracovávají na kompoty a šťávy. Také listy se odedávna zpracovávají na čaj, ale nejvíce účinných látek je v pupenech, které obsahují třísloviny, organické kyseliny, flavony a minerální látky a zpracovávají se na pupenovou tinkturu. Maliník patří k rostlinám se širokým využitím pro různé podpůrné účely, je častou a oblíbenou součástí bylinných směsí.

Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek).

Balení: 50 ml