Naděje - Myrtový olej O5A 50 ml

Naděje Podhorná - Myrtový olej - Účinně pomáhá při problémech s akné. Příznivě ovlivňuje stav, kvalitu a vzhled kůže. Pomáhá při zánětlivých stavech kůže, především při akné.
Výrobce: Naděje
Kód: O5A
EAN: 8594055102960
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
126,00 Kč s DPH
110,00 Kč s DPH
16,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Myrtový olej - Účinně pomáhá při problémech s akné 

Příznivě ovlivňuje stav, kvalitu a vzhled kůže. Pomáhá při zánětlivých stavech kůže, především při akné.

Zajímavosti o myrtě:

Myrty jsou stálezelené keře s nevelkými sytě zelenými listy a bílými květy s množstvím nápadně dlouhých tyčinek. Myrta obecná se vyskytuje i v jižní Evropě a má tradiční široké využití již od starověku. V současnosti se pěstuje jako zdroj vonných silic, léčivá a okrasná rostlina. Snítky myrty se tradičně používají při svatbách. V Indii se myrta používá v tradiční medicíně jako antiseptikum a při respiračních onemocněních.

Výroba oleje: Tento olej z myrty vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny oleje jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Balení: 50 ml

Štítky produktu