Naděje - Pleťová voda V7 200 ml

Naděje Podhorná - Pleťová voda - jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z Mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin (myrta, řepík, gotu kola, lopuch, kalísie). Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti.
Výrobce: Naděje
Kód: V7
EAN: 8594055103165
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
155,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
20,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Pleťová voda

Jedinečná pleťová voda obsahuje minerály z mrtvého moře a extrakty z pěti léčivých bylin. Účinné látky přispívají k dokonalému čištění, zklidnění a osvěžení pleti.

Pleťová voda obsahuje: Myrta, řepík, pupečník, lopuch kalisia

Výroba: Táto pleťová voda se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Způsob použití: přípravkem navlhčete vatový tampón a pokožku čistěte jemným stíráním

Balení: 200 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Grepový olej O4A 50 ml

Naděje Podhorná - Grepový olej - Grepfruitové semínko-olej. Blahodárně působí na stav kůže, vhodné je použití např. při akné, oparu, lišeji a lupénce.
126,00 Kč s DPH
110,00 Kč s DPH
 

Naděje - Sprchový olej O8 250 ml

Naděje Podhorná - Sprchový olej - zanechává pokožku hebkou a hydratovanou. Díky použitým přírodním olejům jako je mandlový olej, měsíčkový olejový extrakt a olej z pšeničných klíčků, bude pokožka jemná, vláčná a regenerovaná.
269,00 Kč s DPH
250,00 Kč s DPH
 

Naděje - Řimbaba - tinktura z byliny T37 50 ml

Naděje Podhorná - Řimbaba - tinktura z byliny - Tinktura z byliny řimbaba. Podpora zklidnění, relaxace, snížení napětí v hlavě, udržování normálního glukózo-inzulínového metabolismu, periferního krevního oběhu, fyzické a psychické povzbuzení, usnadnění překonávání menopauzálních projevů.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Bacopa monnieri - tinktura z pupenů P70 50 ml

Naděje Podhorná - Bacopa monnieri - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů byliny bacopa. Mozkové funkce, podpora paměti, posílení koncentrace a mentální svěžesti zejména ve stáří, zdravý spánek, antioxidační ochrana buněk a tkání.
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH