Naděje - Vánoční krabička - Na imunitu VB2 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na imunitu - Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.
Výrobce: Naděje
Kód: VB2
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
32,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Na imunitu 

Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury maralí kořen, eleuterokok a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání maralího kořene a eleuterokoku, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec ořešák královský a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu