Péče o poprsí a dekolt

Produkty péče o poprsí GERNÉTIC – výsledek mnohaletých výzkumů. Přináší odpovědi na obavy žen, které chtějí udržet svá poprsí atraktivní nebo obnovit jejich pevnost a pro ty, jejichž prsa jsou příliš nebo málo vyvinutá. Poprsí je ve skutečnosti podepíráno jakousi „přirozenou podprsenkou“, která určuje jeho výšku a pevnost. Pružnost této podprsenky trvale vystavené pokusům o zhubnutí, těhotenství a přirozenému stárnutí, je nutné zachovat a udržovat. Chcete-li zachovat krásu svého poprsí, je nutné, abyste o něj začala pečovat brzy.
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic - Endo Spécial+ - Buněčný stimulátor ke zpevňování a modelaci poprsí, 20 ml

Gernétic ENDO SPÉCIAL+ Buněčný stimulátor k výživě pokožky prsních tkání ke zpevňování a modelaci poprsí a dekoltu. Pokožka zůstává znatelně pružnější, pevnější a vypnutá. Výsledkem jsou půvabně tvarované kontury dekoltu s výrazným push-up efektem. Pro dlouhotrvající účinek a prevenci ochabování pokožky.
1 496,00 Kč s DPH
1 346,00 Kč s DPH

Gernétic - Macro 2000 - Krém na zpevnění a modelaci poprsí a dekoltu, 90 ml

Gernétic MACRO 2000 Krém na zpevnění a modelaci poprsí. Pokožce prsou a dekoltu navrací její obvyklou pevnost, elastičnost a hebkost. Má významný modelační a vypínací efekt, působí zároveň jako prevence poklesnutí prsou.
2 544,00 Kč s DPH
2 290,00 Kč s DPH

Gernétic - Natur Diet BUST - Doplněk stravy pro krásné poprsí, 30 tbl.

Gernétic - Natur Diet BUST s výtažky z rostlin, vitaminem C a mědí je doplněk stravy pro krásné poprsí. Dekoltu a poprsí navrací atraktivní vzhled, pevnost a pružnost. Zlepšuje syntézu výživných látek, dodávaných prsní tkání v přípravcích Gernétic.
810,00 Kč s DPH
729,00 Kč s DPH

Gernétic - Natur Diet STIMULE - Doplněk stravy pro správnou funkci imunitního systému a odstranění kožních problémů, 30 tbl.

Gernétic Natur Diet STIMULE podporuje obranyschopnost organismu, chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, volnými radykály a infekcemi. Pomáhá odstraňovat kožní problémy.
810,00 Kč s DPH
729,00 Kč s DPH

Gernétic - Seino - Zpevňující tonikum na dekolt a poprsí, 200 ml

Gernétic SEINO Zpevňující tonikum na poprsí a dekolt - jemná tonizační voda určená k oživení, revitalizaci, zpevnění a modelaci poprsí. Tento produkt z rostlin bohatý na tonizační látky revitalizuje a posiluje kožní tkáně podpírající poprsí a připravuje je na nanesení speciálních kosmetických krémů.
816,00 Kč s DPH
734,00 Kč s DPH