Peeling

Obranné funkce Vaší pleti se stávají méně efektivními a Vaše pokožka tak vyžaduje více času na odstranění odumřelých buněk. Pleť nemá dostatek zářivosti a kyslíku a častěji se proto objevují drobné nedokonalosti. Péče o pleť v podobě odlíčení sama o sobě nedokáže bojovat proti těmto jevům a udržet Vaší pokožku svěží a zářivou. To je důvod, proč jsou pro Vás vytvořeny tyto jemné přípravky, který okamžitě obnoví jas pleti.
Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic - Ger Peel - Peeling pro efekt „nové“ pleti, 90 ml

GER PEEL je určen k peelingu pokožky obličeje. Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré" odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchání. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.
1 906,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic - Lotion Aux Acides de Fleurs - Peelingová květinová ampule - Květinový enzymatický peeling, 20 ml

LOTION AUX ACIDES DE FLEURS - Enzymatický peeling s květinovými kyselinami ma vyrovnané složení esencí z květů mandlovníku, frézií a lilií urychlí vyloučení odumřelých kožních buněk a pročištění pleti, zajistí lepší hydrataci, regeneraci a revitalizaci. Výsledkem je vláčná, vyhlazená a prosvětlená pleť.
952,00 Kč s DPH
možnost slevy