TML Mumio Altajské 30 tbl. po 200 mg

Mumio Altajské - Na posílení kostí, imunitního systému a vitality člověka. Mumio je zvláštní, pryskyřici podobná látka, která se vyskytuje v podobě krápníčků v jeskyních vysokých hor jako je Kavkaz, Altaj a Tian šan - odtud taky pochází jeho název Slzy hor. Mumio má temně hnědou až černou barvu a specifickou chuť. Je dobře rozpustné ve vodě i v lihu, teplem prstů měkne. Mumio je přírodní komplex obsahující komplex biologicky aktivních látek, jehož používání se vzhledem k cenným nutričním vlastnostem rozšířilo po celém světě.
Kód: ZB33
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 tbl. po 200 mg (0,2 g)
199,00 Kč s DPH
188,00 Kč s DPH
11,00 Kč s DPH
 

TML - Mumio Altajské - Doplněk stravy - na posílení kostí, imunitního systému a vitality člověka.

Mumio je zvláštní, pryskyřici podobná látka, která se vyskytuje v podobě krápníčků v jeskyních vysokých hor jako je Kavkaz, Altaj a Tian šan - odtud taky pochází jeho název Slzy hor. Mumio má temně hnědou až černou barvu a specifickou chuť. Je dobře rozpustné ve vodě i v lihu, teplem prstů měkne.

Mumio je přírodní komplex obsahující komplex biologicky aktivních látek, jehož používání se vzhledem k cenným nutričním vlastnostem rozšířilo po celém světě.

Doporučené dávkování:1 tableta1-2x denně rozpustit ve vodě a vypít 30 min. před jídlem. Doporučená doba užívání 3-4 týdny. Možno opakovat 2-3x ročně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Změna konzistence (rozteklé) mumia není na závadu. Téměř okamžitě se rozpouští i tělesným teplem (na dlani). Je to přirozená vlastnost mumia a podle toho také poznáte kvalitně zpracované mumio (bez chemických přísad).

Mumio, které prodáváme, je čisté – tablety získávají svůj tvar pouze tím, že se navážené mumio stlačí v dávkovači, který má tvarovací plošky hluboce zmražené. Tablety pak následně padají do plátička, kde jsou překryty fólií. Tyto tablety mumia neobsahují žádné další látky jako leštící, plnící, formující, protispékavé, .. čili také nic, co by byť vzdáleně umožňovalo povrchovou úpravu.

Poznámka: Změna konzistence mumia není na závadu (to znamená rozteklé). Mumio se téměř okamžitě rozpouští i tělesným teplem (na dlani). Je to přirozená vlastnost mumia a podle toho také poznáte kvalitně zpracované mumio (bez chemických přísad). Při pokojové teplotě vydrží beze změny kvality nebo vlastností do data doporučené spotřeby o mnoho déle.

Mumio se nachází v jeskyních a skalních průrvách v horách nad 3500m. Při čištění mumia se nepoužívají žádná organická rozpouštědla, pouze čistá voda. 

Složení (Ingredients): Složení 1 tablety: 200 mg 100% čistého mumia

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 2, 615 00 Brno - Zábrdovice

Balení: 30 tbl. po 200 mg (0,2 g)

Štítky produktu