TML Zmijovit - Krém s hadím jedem 75ml

Zmijovit - Krém s hadím jedem - Tento krém je zajímavý i svým složením. Kromě hadího jedu též obsahuje výtažky z léčivých rostlin, které jsou známé pro své příznivé účinky na pohybový aparát.
Kód: ZB66
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 75 ml
215,00 Kč s DPH
168,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

TML - Zmijovit - Krém s hadím jedem 

Tento krém je zajímavý i svým složením. Kromě hadího jedu též obsahuje výtažky z léčivých rostlin, které jsou známé pro své příznivé účinky na pohybový aparát.

  • Hadí jed má protizánětlivé účinky a působí jako analgetikum – tlumí bolest.
  • Rozmarýn lékařský – výtažky rozmaríny lékařské stimulují prokrvení tkání, podporují jejich vyživování a ulevují při bolestech.
  • Kostival lékařský regeneruje tkáně, používá se při bolestech svalů, kloubů a při zlomeninách.
  • Paprika roční posiluje krevní oběh, chrání cévy a působí jako prevence proti krevním sraženinám.
  • Kadidlovníl pilovitý je strom rostoucí v Indii a severní Africe. Extrakt z jeho pryskyřice obsažené v krému zmírňuje zánětlivé procesy a projevy osteoartrózy, pomáhá při bolestech kloubů, ranní ztuhlosti a zlepšuje pohyblivost kloubů. Urychluje obnovu lokálních krevních cév poškozených zánětem a dochází tak k rychlému zásobení poškozených kloubních tkání. Výsledkem je snížení bolestivosti, odstranění ztuhlosti kloubů a zvýšení pohyblivosti a pružnosti pohybu.

Způsob použití: Při bolesti a ztuhlosti kloubů, osteoartróza, artritida atd. - 1x denně důkladně promasírovat postiženou partii. Při silných bolestech 2x denně.

Ingredients: Aqua, Glyceryl Stearate, Glycerin Alcohol Denat., Symphytum  Officinale Extract, Capsicum Annuum Extract, Boswellia Serrata Extract, Inula Helenium Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Zea Mays Oil, Triethanolamine /Sodium Hydroxide, Lanolin, Camphor, Venenum Methyl Salicylate, Methylparaben, Propylparaben.

Skladování: Skladujte při teplotě 0 až +25 °C. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivost jednotlivých látek výrobku. Nenanášet na poškozené oblasti kůže, obličeje a sliznic.

Země původu: Ukrajina

Distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 75 ml