Alcina - Aktivní krém 50 ml

Znatelně vypíná obličejové kontury. Pro okamžitě hladší vzhled pleti. Exkluzivní Aktivní krém je určen pro ženy ve věku 40+ především s náročnou, smíšenou až suchou pletí. Je skvělý jako kúra pro velmi suchou pleť. Díky jeho konzistenci jej však přivítají
Výrobce: Alcina
Kód: 34302
Datum dodání: 24h
balení 50 ml
1 600,00 Kč s DPH
1 480,00 Kč s DPH

Aktivní krém - Znatelně vypíná obličejové kontury. Pro okamžitě hladší vzhled pleti
Exkluzivní Aktivní krém je určen pro ženy ve věku 40+ především s náročnou, smíšenou až suchou pletí. Je skvělý jako kúra pro velmi suchou pleť. Díky jeho konzistenci jej však přivítají i mladší zákaznice. Dodává pleti energii a aktivuje látkovou výměnu. Výtažky z řas a pšenice viditelně vyhlazují pleť a zjemňují vrásky již při prvním použití.
Obsah mikrokolagenu podporuje tvorbu vlastního kolagenu v pleti, vitamin E a koenzym Q10, všechny tyto složky ochraňují pleť před předčasným stárnutím.

Použití: Krém je ideální pro denní a noční péči, vhodný i jako podklad pod make-up, nejlepších účinků se dosáhne v kombinaci s make-upem Lifting.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Balzám na oči 15 ml

Balzám na oči - Komplex účinných látek s mikrokolagenem a koenzymem Q10 zásobuje citlivé oční partie novou energií a hydratací. Vyhlazuje jemné vrásky a účinně předchází vzniku nových. Pleť je jemná a hebká. Bez parfemace.
820,00 Kč s DPH 755,00 Kč s DPH