Alcina - Fluid na citlivou pokožku hlavy 125 ml

Trápí vás svědivá, podrážděná nebo suchá pokožka hlavy? Sensitiv fluid na pokožku hlavy jí poskytuje okamžitou úlevu. Pokožku hlavy zklidňuje, uvolňuje a dodává potřebnou hydrataci.
Výrobce: Alcina
Kód: 14014
EAN: 4008666194244
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 125 ml
370,00 Kč s DPH
340,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina Haar Therapie - Sensitiv fluid na pokožku hlavy - Extra péče pro citlivou pokožku hlavy

  • Okamžitě uvolňuje a zklidňuje
  • Dodává hydrataci
  • Navrací pokožku do rovnováhy

Jestliže je vaše pokožka hlavy suchá, pálí a svědí nebo vás trápí pocit pnutí a nepříjemné začervenání, může být na vině celá řada faktorů od vnitřního napětí až po chemické ošetření při barvení vlasů, nedostatečné vymývání šamponu při mytí, klimatizaci nebo používání nevhodných přípravků. Nový Sensitiv fluid na pokožku hlavy je tu, aby ji vrátil zpátky do rovnováhy. Díky obsaženým účinným látkám bisabololu, alantoinu a extraktu z moringy přecitlivěnou pokožku zklidňuje a uvolňuje, dodává potřebnou hydrataci a zanechává ji krásně hebkou. Posiluje její obranné schopnosti a chrání kožní bariéru. Použít se dá také před a po chemickém ošetření (zesvětlování, barvení), aby se předešlo podráždění pokožky.

Aktivní složky: Extrakt z moringy, bisabolol, alantoin.

Použití: Po umytí naneste fluid po pěšinkách na pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Neoplachujte. Poté upravte jako obvykle.

Balení: 125 ml