Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
Výrobce: Alcina
Kód: 39027
EAN: 4008666390271
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém - Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou

  • vypíná a hydratuje pleť
  • intenzivně zvláčňuje
  • nabízí okamžitě viditelný efekt

Inovativní složení krému s 3D anti-age efektem, díky kterému je pleť okamžitě vypnutá a vyhlazená, si vaše pokožka bude uchovávat jako vzácný poklad. Hodnotná kyselina hyaluronová váže vlhkost a zajišťuje tak ihned viditelný efekt a pěsticí oleje pleť intenzivně zvláčňují. Tato speciální receptura je vhodná jak pro suchou, tak i dehydratovanou smíšenou pleť. Pro ideální výsledek aplikujte ráno a večer po použití Pleťového gelu a Očního gelu Hyaluron 2.0.

Alcina HYALURON+ je nový pleťový přípravek lehké konzistence, který přináší extra porci hydratace pro vypnutou a hladkou pleť.

  • Extra hydratační péče – jako doplněk k přípravkům Hyaluron 2.0 - Pleťový gelHyaluron 2.0 - Oční gel.
  • Okamžitý vyhlazující efekt – díky hodnotné kyselině hyaluronové pleť získá mnoho vlhkosti, může tak lépe hospodařit s vodou, a tím okamžitě zjemnit malé vrásky.
  • Pružná, hebká a jemná pleť – jedinečná, lehká textura s přírodními oleji pleť optimálně pěstí.
  • Ideální pro vitálnější a zdravější vzhled pleti.
  • Richness 6

Inovativní krém má 3D anti-age efekt, okamžitě vypíná a vyhlazuje pleť. Obsažená kyselina hyaluronová váže vlhkost a zajišťuje tak ihned viditelný efekt, pěsticí oleje pleť intenzivně zvláčňují. Speciální receptura je vhodná nejen pro pleť suchou, ale také dehydratovanou smíšenou.

Kyselina Hyaluronová je přirozenou a nezbytnou součástí pojivové tkáně. Díky vědě může být kyselina hyaluronová vyrobena biotechnologicky ve velmi čisté formě, která je ideální pro využití v kosmetice.

Použití:  Naneste pleťový krém na obličej, krk a dekolt.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový pleťový krém 50 ml

Krém s cenným kašmírovým extraktem hýčká, pěstí a zklidňuje pleť obzvláště během zimních dnů. Nová, inovativní receptura zajišťuje hladkou a rovnoměrnou pokožku. Ideální také jako podklad pod make-up.
570,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Gel představuje pro oční okolí dokonalou hydratační vzpruhu. Obsahuje pokročilou formu kyseliny hyaluronové, která zajišťuje vypnutí a vyhlazení pleti. Zároveň vyniká chladivým účinkem, zmírňuje otoky a pleť hýčká několikahodinovým hydratačním efektem!
420,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH
 

Alcina - Intenzivní ampulková kúra 10 ml

S obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C pro pevnou a hydratovanou pleť. Nová intenzivní kúra se dvěma typy ampulí, které pleť během deseti dní zpevní, zvitalizují a rozzáří.
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH