Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
Výrobce: Alcina
Kód: 39026
EAN: 4008666390264
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Hyaluron 2.0 - Hydratační plus s kyselinou hyaluronovou - extra dávka hydratace

 • zajišťuje extra dávku hydratace
 • rychle se vstřebává
 • okamžitý účinek

Oblíbený pleťový gel pomáhá pleti lépe hospodařit s vodou a okamžitě tím zjemňuje drobné vrásky. Obsahuje pokročilou formu kyseliny hyaluronové, která zlepšuje soudržnost buněk, a výsledkem je hladká a vypnutá pokožka. Gel na pleti nelepí, nemastí a rychle se vstřebává. Ideální pro všechny typy pleti.

 • 2.0 = pokročilejší forma kyseliny hyaluronové. Díky velkým a malým molekulám bude pokožce poskytnuta optimální hydratace – ideální mix!
 • Velké molekuly kyseliny hyaluronové vytvoří na pleti vysokomolekulární síť, která tak ihned vytváří vzhled hladké a plné pokožky.
 • Tento efekt je silně podporován ze strany malých molekul, protože ty pronikají hlouběji do pokožky a tam zlepšují držení buněk pohromadě.
 • Pleť získá mnoho vlhkosti, může tak lépe hospodařit s vodou, a tím okamžitě zjemnit malé vrásky.

Oblíbený pleťový gel poskytuje pleti extra dávku hydratace. Pomáhá jí lépe hospodařit s vodou a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky. Stejně jako oční gel využívá pokročilé formy kyseliny hyaluronové, která zlepšuje soudržnost buněk a vytváří hladkou a plnou pokožku. Aplikujte pod Hyaluron 2.0 Pleťový krém nebo pod svůj oblíbený krém.

Kyselina Hyaluronová je přirozenou a nezbytnou součástí pojivové tkáně. Díky vědě může být kyselina hyaluronová vyrobena biotechnologicky ve velmi čisté formě, která je ideální pro využití v kosmetice.

 • Hyaluron 2.0 Alcina - Pleťový gel obsahuje vysokomolekulární pokročilejší formu kyseliny hyaluronové – pleť tak může absorbovat více vlhkosti a lépe ji ukládat.
 • Ideální pro vitálnější a zdravější vzhled pleti.
 • Unikátní 3-násobný účinek: hydratace, zpevnění a vyplnění pleti.
 • Malé vrásky jsou okamžitě znatelně vyhlazeny.
 • Je nemastný a rychle se vstřebává.
 • Použitelný pod každý pleťový krém

Použití: Pleťový gel naneste na vyčištěnou pleť a poté ji ošetřete svým oblíbeným krémem.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Gel představuje pro oční okolí dokonalou hydratační vzpruhu. Obsahuje pokročilou formu kyseliny hyaluronové, která zajišťuje vypnutí a vyhlazení pleti. Zároveň vyniká chladivým účinkem, zmírňuje otoky a pleť hýčká několikahodinovým hydratačním efektem!
420,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém Q10 50ml

Posilující krém s biologicky aktivními látkami a cennými pěsticími oleji poskytuje každému typu pleti zcela nový pěsticí efekt. Účinná kombinace koenzymu Q10 a vitaminu E regeneruje pleť a navrací pleti energii a svěží vzhled.
1 120,00 Kč s DPH
1 030,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na oči a rty 15 ml

Výživný pěsticí krém s obsahem kyseliny linolové zjemní vrásky kolem očí a zároveň zvláční suché rty. Krém je ideální pro náročnou pokožku i do chladného počasí, v němž zajistí citlivým částem obličeje nezbytnou ochranu.
520,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH