Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
Výrobce: Alcina
Kód: 39026
Datum dodání: 24 hodin
balení 30 ml
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Hyaluron 2.0 - Hydratační plus s kyselinou hyaluronovou - extra dávka hydratace
Alcina HYALURON 2.0 je nový pleťový přípravek gelové konzistence, který přináší extra porci hydratace pro vypnutou a hladkou pleť.

  • 2.0 = pokročilejší forma kyseliny hyaluronové. Díky velkým a malým molekulám bude pokožce poskytnuta optimální hydratace – ideální mix!
  • Velké molekuly kyseliny hyaluronové vytvoří na pleti vysokomolekulární síť, která tak ihned vytváří vzhled hladké a plné pokožky.
  • Tento efekt je silně podporován ze strany malých molekul, protože ty pronikají hlouběji do pokožky a tam zlepšují držení buněk pohromadě.
  • Pleť získá mnoho vlhkosti, může tak lépe hospodařit s vodou, a tím okamžitě zjemnit malé vrásky.

Oblíbený pleťový gel poskytuje pleti extra dávku hydratace. Pomáhá jí lépe hospodařit s vodou a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky. Stejně jako oční gel využívá pokročilé formy kyseliny hyaluronové, která zlepšuje soudržnost buněk a vytváří hladkou a plnou pokožku. Aplikujte pod Hyaluron 2.0 Pleťový krém nebo pod svůj oblíbený krém.

Kyselina Hyaluronová je přirozenou a nezbytnou součástí pojivové tkáně. Díky vědě může být kyselina hyaluronová vyrobena biotechnologicky ve velmi čisté formě, která je ideální pro využití v kosmetice.

  • Hyaluron 2.0 Alcina - Pleťový gel obsahuje vysokomolekulární pokročilejší formu kyseliny hyaluronové – pleť tak může absorbovat více vlhkosti a lépe ji ukládat.
  • Ideální pro vitálnější a zdravější vzhled pleti.
  • Unikátní 3-násobný účinek: hydratace, zpevnění a vyplnění pleti.
  • Malé vrásky jsou okamžitě znatelně vyhlazeny.
  • Je nemastný a rychle se vstřebává.
  • Použitelný pod každý pleťový krém

Použití: Ráno a/nebo večer naneste na vyčištěnou pleť, poté použijte obvyklý krém.

Balení: 30 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém Q10 50ml

Posilující krém s biologicky aktivními látkami a cennými pěsticími oleji poskytuje každému typu pleti zcela nový pěsticí efekt. Účinná kombinace koenzymu Q10 a vitaminu E regeneruje pleť...
1 050,00 Kč s DPH
970,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Oční gel 15 ml

Vypíná a vyhlazuje oční okolí, příjemně chladí čimž okamžitě zmírňuje otoky kolem očí a ihned zklidňuje stresovanou pokožku
420,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na oči a rty 15 ml

Speciální receptura chrání citlivé oční partie. Pěsticí složky zpomalují tvorbu vrásek a zlepšují elasticitu pleti. Nejvhodnější přípravek pro regeneraci přes noc. Ideální také jako exkluzivní péče na velmi suché rty.
470,00 Kč s DPH
430,00 Kč s DPH