Alcina - Hydratační sprej 125 ml

Hydratační, ochranný a bezoplachový sprej - Hydratační látky a UV filtr oživují unavené vlasy a chrání je před povětrnostními vlivy. Komplex pěsticích látek zvyšuje vlhkost ve vlasech, zklidňuje pokožku hlavy, zlepšuje ohebnost a pružnost vlasu. Usnadňuje rozčesávání vlasů.
Výrobce: Alcina
Kód: 10370
Datum dodání: 24 hodin
Balení 125 ml
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hydratační sprej – Hydratační formule a UV filtr chrání vlasy a usnadňuje rozčesávání.
Hydratační sprej v novém designu vlasy vitalizuje a chrání po celých 24 hodin. Speciální hydratační látky a UV filtr oživují unavené vlasy a chrání vlasy před povětrnostními vlivy. Komplex pěsticích látek zvyšuje vlhkost ve vlasech, zklidňuje pokožku hlavy, zlepšuje ohebnost a pružnost vlasu. Jako rychlá kúra ve spreji je praktickým pomocníkem doma i na cestách v kteroukoliv dobu. Usnadňuje rozčesávání vlasů po mytí, vhodný především pro dlouhé nebo citlivé dětské vlasy. Hydratační sprej představuje „lehkou“ péči pro oživení vlasů kdykoliv během dne. Je vhodný pro každodenní použití.

Použití: Po umytí nastříkejte rovnoměrně podle délky 10-15 dávek do vlhkých vlasů, pročešte a již neoplachujte. Péče 2 | Hydratace 9

Balení: 125 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Pěstící šampon pro dlouhé vlasy 250 ml

Keratin poskytuje mimořádnou ochranu a vyrovnává, posiluje a opravuje strukturu vlasu. Panthenol se postará o potřebnou hydrataci a kationové pěsticí polymery vlasy vyhladí.
350,00 Kč s DPH
340,00 Kč s DPH
 

Alcina - Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy 150 ml

Nechte své vlasy rozmazlovat Vyhlazujícím kondicionérem, který se postará o vyrovnání vlasů a zajistí jejich lesk a hladkou strukturu.
350,00 Kč s DPH
340,00 Kč s DPH
 

Alcina - Šampon pro barvené vlasy 250 ml

Šampon pro barvené vlasy v novém designu nahrazuje produkt Šampon pro regeneraci vlasů 1.2. Narušené vlasy mohou získat kvalitním mytím a péčí zpět svou přirozenou krásu. Proteiny, extrakty z heřmánku a pšeničných klíčků vyrovnávají poškozená místa vlasu.
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
 

Alcina - Basic šampon 250 ml

Hydratační formule s pantenolem dodá vlasům vitalitu a přirozený lesk. Šampon jemné krémové konzistence myje vlasy obzvláště šetrně. Je vhodný pro každodenní použití i jako dětský šampon.
320,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH