Alcina - Kašmírová 2fázová ampule 10 x 1 ml

Kašmírová 2fázová ampule přichází v podobě 10denní intenzivní kúry, která zimou namáhané pokožce poskytuje extra péči. Obsažená směs výživných olejů a panthenolu pleti pomáhá udržovat úroveň vlhkosti v rovnováze a chrání ji před dalším vysušováním. Po použití je pokožka hedvábně jemná a provoněná kašmírovou vůní.
Výrobce: Alcina
Kód: 39210
Datum dodání: 24 hodin
balení 10 ml
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírová 2fázová ampule - Intenzivní zimní kúra pro suchou pleť

Kašmírová 2fázová ampule přichází v podobě 10denní intenzivní kúry, která zimou namáhané pokožce poskytuje extra péči. Obsažená směs výživných olejů a panthenolu pleti pomáhá udržovat úroveň vlhkosti v rovnováze a chrání ji před dalším vysušováním. Po použití je pokožka hedvábně jemná a provoněná kašmírovou vůní

  • pomáhá pokožce udržovat úroveň vlhkosti v rovnováze
  • obsahuje výživné oleje, panthenol a kašmírovou vůni
  • zanechává pleť hedvábně jemnou


Ztráta vlhkosti, narušený ochranný film a následné nepříjemné pnutí, suchost a podráždění, to jsou nástrahy, které pleti připravuje zima. A to nejen nízkými teplotami venku, ale i suchým vzduchem v přetopených místnostech. Nabídněte proto své pokožce bonusovou péči a přidejte do své běžné rutiny 10denní intenzivní kúru s Kašmírovou 2fázovou ampulí. Kombinace výživných olejů a panthenolu pomůže strádající pokožce udržovat vlhkost v rovnováze a chrání ji před dalším vysoušením. Pleť zanechává hedvábně jemnou a provoněnou kašmírovou vůní pro skutečně příjemný pocit.

Použití: Ampule aplikujte na vyčištěnou pokožku ráno nebo večer po dobu 10 dní.

  • Před použitím ampulku důkladně protřepejte.
  • Hrdlo zabalte do papírového kapesníčku a odlomte.
  • Nalijte obsah do dlaně a naneste na pokožku obličeje, krku a dekoltu.
  • Jemně vklepejte do pleti.


Balení: 10 x 1 ml