Alcina - Kolagenový krém 50 ml

Exkluzivní krém s obsahem kolagenu a křemíku minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň pokožku skvěle hydratuje. Je ideální volbou, pokud vaše pleť ztrácí elasticitu, pociťujete pnutí a máte patrné vrásky. Pleť je po použití jako znovuzrozená.
Výrobce: Alcina
Kód: 34296
EAN: 4008666342966
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 250,00 Kč s DPH
1 160,00 Kč s DPH
90,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kolagenový krém

  • hydratuje a zabraňuje vzniku nových vrásek
  • dodává elasticitu
  • s obsahem kolagenu a křemíku

Exkluzivní krém s obsahem kolagenu a křemíku minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň pokožku skvěle hydratuje. Je ideální volbou, pokud vaše pleť ztrácí elasticitu, pociťujete pnutí a máte patrné vrásky. Pleť je po použití jako znovuzrozená.

Chcete svou pleť udržet déle mladistvou a krásnou? Kolagen díky své struktuře v sobě váže enormní množství vlhkosti, díky které je pleť vypnutá a hladká. Za jakýsi milník v boji proti vráskám lze považovat nejnovější poznatky o malých kolagenových částicích. Ty pronikají do pokožky, kde podporují tvorbu vlastního kolagenu.

V čem vlastně spočívá účinnost kolagenu?
Z chemického hlediska se jedná o bílkovinu, která je přirozenou stavební částicí naší kůže. Kolagen má podobnou strukturu jako hedvábí. Ty se navzájem propojují a vytvářejí pevná vlákna ve tvaru sítě. Tato síť zpevňuje kožní tkáň a díky ní je pleť krásně vypnutá a pružná. Kolagen je tedy stěžejní pro funkčnost celé sítě vláken. Asi po pětadvacátém roce života se začíná produkce vlastního kolagenu snižovat, a to každý rok přibližně o jedno procento. Následkem je pozvolné drolení kolagenové "výplně", čímž pleť ochabuje a vytvářejí se na ní drobné záhyby. Začínají vznikat první vrásky!

Cílem kosmetického výzkumu je proces, který by stárnutí pleti zcela zastavil, a v ideálním případě ho dokonce obrátil. K tomu je třeba podpořit vlastní tvorbu kolagenu.

Doposud nebylo možné, aby kolagen pronikl do nejspodnějších vrstev pokožky. Jeho částice byly bohužel příliš velké, nebo jak říkají odborníci, měly příliš velkou "molekulární hmotnost". Efekt kolagenu byl sice znatelný, ale hloubkového účinku se dosáhnout nepodařilo. Nyní věda prokázala, že menší částice kolagenu (peptidy) pronikají hlouběji do pokožky, kde mohou efektivně působit na obnovovací mechanismy. Jedná se tedy o proces, který vysílá signál buňkám, aby zahájily produkci vlastního kolagenu. Vrásky se vyplňují tak řečeno zevnitř a pleť je viditelně jemnější a hladší.

Použití: Ráno a/nebo večer naneste na vyčištěnou pleť.

Balení: 50ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový tělový balzám 150 ml

Vydatný balzám krém na tělo s kašmírovým extraktem a ureou zjemňuje a zvláčňuje suchou pokožku. Kašmírový tělový balzám se rychle vstřebává a je ideální jako luxusní rozmazlující péče pro zimní období.
290,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém CENIA 50 ml

Denní krém CENIA se speciální hydratační formulí zabraňuje vysušování pleti. Kombinace látek z bílého čaje a vitaminu E posiluje odolnost pleti a chrání ji před nepříznivými vlivy prostředí.
550,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
 

Alcina - Samoopalovací krém 50 ml

Pěsticí samoopalovací krém propůjčí pleti v každé roční době přirozené opálené zbarvení. Pro obličej a tělo. Díky speciální krémové bázi se dobře nanáší a dodává pleti rovnoměrný, svěží vzhled. Účinkuje během několika hodin.
340,00 Kč s DPH
310,00 Kč s DPH