Alcina - Kolagenový krém 50 ml

Hodnotný Kolagenový krém s obsahem kolagenu a křemíku má vynikající vyhlazující vlastnosti , zpevňuje kontury obličeje a dodává pleti hebký pocit. Dlouhodobě reguluje hydrataci pleti. Ideální péče pro mírně suchou pleť. Efektivně potlačuje výrazné známky
Výrobce: Alcina
Kód: 34296
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
1 200,00 Kč s DPH
1 130,00 Kč s DPH
70,00 Kč s DPH
 

Chcete svou pleť udržet déle mladistvou a krásnou? Kolagen díky své struktuře v sobě váže enormní množství vlhkosti, díky které je pleť vypnutá a hladká. Za jakýsi milník v boji proti vráskám lze považovat nejnovější poznatky o malých kolagenových částicích. Ty pronikají do pokožky, kde podporují tvorbu vlastního kolagenu.

V čem vlastně spočívá účinnost kolagenu?
Z chemického hlediska se jedná o bílkovinu, která je přirozenou stavební částicí naší kůže. Kolagen má podobnou strukturu jako hedvábí. Ty se navzájem propojují a vytvářejí pevná vlákna ve tvaru sítě. Tato síť zpevňuje kožní tkáň a díky ní je pleť krásně vypnutá a pružná. Kolagen je tedy stěžejní pro funkčnost celé sítě vláken. Asi po pětadvacátém roce života se začíná produkce vlastního kolagenu snižovat, a to každý rok přibližně o jedno procento. Následkem je pozvolné drolení kolagenové "výplně", čímž pleť ochabuje a vytvářejí se na ní drobné záhyby. Začínají vznikat první vrásky!

Cílem kosmetického výzkumu je proces, který by stárnutí pleti zcela zastavil, a v ideálním případě ho dokonce obrátil. K tomu je třeba podpořit vlastní tvorbu kolagenu.

Doposud nebylo možné, aby kolagen pronikl do nejspodnějších vrstev pokožky. Jeho částice byly bohužel příliš velké, nebo jak říkají odborníci, měly příliš velkou "molekulární hmotnost". Efekt kolagenu byl sice znatelný, ale hloubkového účinku se dosáhnout nepodařilo. Nyní věda prokázala, že menší částice kolagenu (peptidy) pronikají hlouběji do pokožky, kde mohou efektivně působit na obnovovací mechanismy. Jedná se tedy o proces, který vysílá signál buňkám, aby zahájily produkci vlastního kolagenu. Vrásky se vyplňují tak řečeno zevnitř a pleť je viditelně jemnější a hladší.

Použití: Krém je ideální pro péči o mírně suchou pleť jak pro den tak i noc.

Balení: 50ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 Boost Up maska 50 ml

Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest. Obsahuje vyvážený a účinný roztok s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, vitamínem E a jojobovým a makadamiovým olejem.
130,00 Kč s DPH
 

Alcina - Samoopalovací krém 50 ml

Pěsticí samoopalovací krém propůjčí pleti v každé roční době přirozené opálené zbarvení. Pro obličej a tělo. Díky speciální krémové bázi se dobře nanáší a dodává pleti rovnoměrný, svěží vzhled. Účinkuje během několika hodin.
300,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém CENIA 50 ml

Denní krém CENIA se speciální hydratační formulí zabraňuje vysušování pleti. Kombinace látek z bílého čaje a vitaminu E posiluje odolnost pleti a chrání ji před nepříznivými vlivy prostředí.
500,00 Kč s DPH
470,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém AZALEE 50 ml

Krém AZALEE - posilující krém, který zvyšuje odolnost pleti, chrání ji před nepříznivými vlivy a předčasným stárnutím. Pleť je pak viditelně hladší a jemnější.
550,00 Kč s DPH
520,00 Kč s DPH