Alcina - Nepěnivá fénovací emulze 75 ml

Tato pečující a zpevňující emulze vytváří dlouhotrvající účesy s leskem a objemem. Zklidňuje vlasy, vyhlazuje jejich strukturu, dodává jim pevnost, hebkost, nadýchanost a přirozenost.
Výrobce: Alcina
Kód: 14432
EAN: 4008666144324
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 75 ml
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina Nepěnivá fénovací emulze - Pečujicí a zpevňujicí emulze

Nevyhovuje vám klasické tužidlo? Pak zkuste tento objemový zázrak ve formě emulze. Účesu dodává zpevnění, lesk a nadýchanost a vlasy po něm zůstávají přirozené a hladké na dotek. Tato pečující a zpevňující emulze vytváří dlouhotrvající účesy s leskem a objemem. Zároveň je svým složením nezatěžuje, nelepí a vytváří přirozený vzhled.

Tento objemový zázrak pro fénované účesy propůjčuje vlasům lehké zpevnění a vyhlazuje jejich strukturu. Vlasy po nanesení zůstávají přirozené, na dotek jsou hladké a lesklé. #Nepěnivá fénovací emulze jim dodává pevnost, hebkost.

Charakteristika:

  • pěnové tužidlo jako emulze
  • zklidňuje vlasy, vyhlazuje jejich strukturu, dodává jim pevnost, objem, hebkost a přirozenost
  • vlasy jsou na dotek hladké a lesklé
  • dodává lehké zpevnění, ale zůstávají přirozené
  • nezatěžuje a nelepí vlasy
  • pro všechny vlasy
  • pomáhá při fénování

Použití: Naneste na ručníkem vysušené vlasy. U kořínků zajistí větší zpevnění, konečkům dodá lehkou pružnost.

Balení: 75 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Šampon pro barvené vlasy 250 ml

Šampon pro barvené vlasy . Narušené vlasy mohou získat kvalitním mytím a péčí zpět svou přirozenou krásu. Proteiny, extrakty z heřmánku a pšeničných klíčků vyrovnávají poškozená místa vlasu.
350,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
 

Gernétic - Synchro - Regenerační a výživný krém, 50 ml

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu. Je vhodný pro regeneraci pokožky obličeje, rukou, poprsí i těla. Je vynikající při ošetření jizev a strií, popálenin a jiných závažných problémů na pleti.
2 887,00 Kč s DPH
2 598,00 Kč s DPH
 

Alcina - Barevný Color šampon - Hnědý 200 ml

Tmavé vlasy oživí, viditelně osvěží intenzitu a lesk hnědých odstínů. Jemně a šetrně myje vlasy, dodává jim lehký barevný tón a nádherný lesk vlasů.
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH