Alcina - Objemový styling-pudr 12 g

O objem se postará nový Ultralehký, neviditelný #Objemový styling-pudr, který vytváří perfektní objem už od kořínků, vlasy zpevňuje a účesu dodává plnost a strukturu až do délek vlasů.
Výrobce: Alcina
Kód: 14439
EAN: 4008666144393
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 12 ml
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina Objemový styling-pudr - Ultralehký && neviditelný

Jak rychle zajistit svým vlasům objem? O to se postará nový #Objemový stylingpudr, který vytváří perfektní objem už od kořínků, vlasy zpevňuje a účesu dodává plnost a strukturu až do délek vlasů. Ve vlasech je neviditelný, takže je ideální pro všechny barvy vlasů a nezanechává v nich nevzhledný bílý povlak. Díky ultralehkému složení vlasy nezatěžuje a hodí se tak i pro velmi jemné vlasy.

Charakteristika:

  • Dodává účesu plnost
  • Zajišťuje objem už od kořínků
  • I pro velmi jemné vlasy


Použití: Nasypte na suché vlasy po pěšinkách přímo k vlasovým kořínkům nebo zapracujte pomocí prstů do délek vlasů a vytvořte svůj objemový styling.

Balení: 12 g

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Matující make-up - Silky Matt Make-up - light 30 ml

Make-up pro hedvábně matnou a sjednocenou pleť. Lehké a vyvážené krytí make-upu opticky vyhlazuje a zjemňuje rozšířené póry. Vaše pleť bude zmatněná po celý den, ale ne vysušená.
680,00 Kč s DPH
615,00 Kč s DPH
 

Alcina - Strukturovací Faser-Vosk 50 ml

Alcina Strukturovací Faser-Vosk - Ideální přípravek pro třásňovité efekty. Vosk velmi jemné konzistence pěstí vlasovou strukturu, dodává lesk a příjemně voní po žlutém melounu. Pěstí vlasovou strukturu, dodává lesk, nelepí a díky obsaženému pantenolu dodává vlasům vlhkost. Flex 9 / Hold 1
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH