Alcina - Ochranný sprej před teplem 100 ml

Dlouhodobá ochrana před teplem do 230 °C, která ve vlasech vydrží 12 hodin. Poskytuje maximální ochranu před žárem. Dodává vlasům výrazný lesk a pocit lehkosti a síly.
Výrobce: Alcina
Kód: 14430
Datum dodání: 3 - 5 dní
balení 100 ml
270,00 Kč s DPH

Alcina Ochranný sprej před teplem - Maximální ochrana při žehlení, fénování a kulmování.

Dlouhodobá ochrana před teplem do 230 °C, která ve vlasech vydrží 12 hodin. Poskytuje maximální ochranu před žárem fénu, horkými žehličkami a kulmami. Zabraňuje nadměrnému poškození, křehkosti a lámavosti vlasů. #Ochranný sprej před teplem vlasy nezatěžuje a díky jemnému rozprašovači v nich rychle usychá a nenamáčí je. Kromě ochrany dodává i výrazný lesk a pocit lehkosti a síly.

Charakteristika:

  • 12hodinová ochrana před teplem do 230 °C při fénování, žehlení a kulmování
  • předchází namáhaní vlasů vlivem působení tepla → zabraňuje nadměrnému poškození, křehkosti a lámavosti vlasů
  • nezatěžuje vlasy
  • usnadňuje žehlení vlasů a dodává lesk, pocit lehkosti a síly
  • do suchých i mokrých vlasů
  • kombinovatelný se všemi přípravky


Použití: Po každém umytí vlasů a před každým tepelným stylingem. Lze aplikovat do mokrých i suchých vlasů. Rovnoměrně nastříkejte na vlasy a rozčešte. Několikrát postup zopakujte. Lze kombinovat se všemi stylingovými produkty. Nestříkejte do očí.

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Kašmírový balzám na vlasy 150 ml

Balzám s kašmírovým extraktem dodává vlasům v zimním období pružnost, lesk a vyhlazuje jejich strukturu. Zároveň redukuje elektrostatický náboj.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH

Alcina - Balzám na vlasy 250 ml

Balzám na vlasy nahrazuje produkt Balzam na vlasy 3.0. Posiluje strukturu vlasu, dodává lesk a podporuje jejich odolnost. Ideální jako okamžitá péče po barvení, melírování nebo trvalé. Hladké a hebké vlasy se lépe rozčesávají.
350,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH

Alcina - Šampon pro objem vlasů 250 ml

Objem pro jemné vlasy, s pěsticími polymery a ovesnými proteiny. Speciální pěsticí formule s ovesnými proteiny, polymery a hydratačními faktory dodává jemným vlasům objem, lesk a pružnost, aniž by byly vlasy zatěžovány.
300,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH

Alcina - Gel-vosk 100 ml

Alcina Gel-vosk - vlasům dodává brilantní lesk a je ideální pro kratší formy účesů s „mokrým vzhledem“. Díky obsažené vlhkosti lze účes opakovaně tvarovat. Vlasy nemastí, nezatěžuje a potlačuje jejich elektrostatický náboj. Flex 8 / Hold 2
335,00 Kč s DPH
305,00 Kč s DPH