Alcina - Ochranný sprej před teplem 100 ml

Dlouhodobá ochrana před teplem do 230 °C, která ve vlasech vydrží 12 hodin. Poskytuje maximální ochranu před žárem. Dodává vlasům výrazný lesk a pocit lehkosti a síly.
Výrobce: Alcina
Kód: 14430
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 100 ml
270,00 Kč s DPH
 

Alcina Ochranný sprej před teplem - Maximální ochrana při žehlení, fénování a kulmování.

Dlouhodobá ochrana před teplem do 230 °C, která ve vlasech vydrží 12 hodin. Poskytuje maximální ochranu před žárem fénu, horkými žehličkami a kulmami. Zabraňuje nadměrnému poškození, křehkosti a lámavosti vlasů. #Ochranný sprej před teplem vlasy nezatěžuje a díky jemnému rozprašovači v nich rychle usychá a nenamáčí je. Kromě ochrany dodává i výrazný lesk a pocit lehkosti a síly.

Charakteristika:

  • 12hodinová ochrana před teplem do 230 °C při fénování, žehlení a kulmování
  • předchází namáhaní vlasů vlivem působení tepla → zabraňuje nadměrnému poškození, křehkosti a lámavosti vlasů
  • nezatěžuje vlasy
  • usnadňuje žehlení vlasů a dodává lesk, pocit lehkosti a síly
  • do suchých i mokrých vlasů
  • kombinovatelný se všemi přípravky


Použití: Po každém umytí vlasů a před každým tepelným stylingem. Lze aplikovat do mokrých i suchých vlasů. Rovnoměrně nastříkejte na vlasy a rozčešte. Několikrát postup zopakujte. Lze kombinovat se všemi stylingovými produkty. Nestříkejte do očí.

Balení: 100 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Kašmírový balzám na vlasy 150 ml

Balzám s kašmírovým extraktem dodává vlasům v zimním období pružnost, lesk a vyhlazuje jejich strukturu. Zároveň redukuje elektrostatický náboj.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový šampon 200 ml

Naše vlasy mohou být v zimním období křehké, matné a nevýrazné. Šampon s kašmírovým extraktem jim dodá zdravý lesk, hebkost, a navíc redukuje elektrostatický náboj.
280,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Balzám na vlasy 250 ml

Balzám na vlasy nahrazuje produkt Balzam na vlasy 3.0. Posiluje strukturu vlasu, dodává lesk a podporuje jejich odolnost. Ideální jako okamžitá péče po barvení, melírování nebo trvalé. Hladké a hebké vlasy se lépe rozčesávají.
350,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH
 

Alcina - Regenerační šampon Pěsticí faktor 2 250 ml

Suché, narušené vlasy získávají díky pravidelné péči opět svou přirozenou krásu. Pečlivě zvolené účinné látky vytváří vysoce účinný pěsticí komplex, který vydatně regeneruje silně namáhané vlasy při každém mytí.
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH