Alcina - Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner 1 ks

Pro rozjasněné oči a plnější rty. Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.
Výrobce: Alcina
Kód: 65260
Datum dodání: 24 hodin
180,00 Kč s DPH
165,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Nude Liner - Prosvětlující tužka na oči a rty - Multi-talent pro oči a rty

Alcina Nude Liner - Prosvětlující tužka na oči a rty je praktický všestranná, lze ji použít jak vnitřní víčka očí, jakož i pro obrys, konturu rtů. Aplikovaná na vnitřní oční víčko zintenzívní bělma očí, čímž budou vaše oči opticky zvětšené a rozjasněné. Lze Prosvětlující tužku používat jako konturovací tužka na rty, čímž dodá vašim rtům opticky push-up efekt. Pro rozjasněné oči a plnější rty.

Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.

Ideální je kombinovat Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner s jakýmkoliv odstínem Rtěnek - Lipstick kosmetiky Alcina.

Použití: Aplikujte Nude Liner na spodní linii řas nebo na konturu rtů.

Balení: 1 ks

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Krémová rtěnka - Radiant Lipstick Rosy nude 1 ks

Intenzivní barevný finiš, který na rtech vydrží dlouhé hodiny, ale přitom stále příjemná a vláčná textura, která rty nezatěžuje – to je krémová rtěnka Radiant Lipstick Rosy nude. Propůjčuje rtům brilantní jas a trendy odstín, který se hodí na každý den i příležitost.
340,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Oční stíny - Miracle Eye Shadow - 080 Bronze 1 ks

Sametové, luxusní oční stíny bohaté na barevné pigmenty a mají perfektní trvanlivost. Snadno a rychle vytvořit ty nejrozmanitější barevné kreace.
450,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH