Alcina - Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner 1 ks

Pro rozjasněné oči a plnější rty. Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.
Výrobce: Alcina
Kód: 65260
Datum dodání: 24 hodin
180,00 Kč s DPH
165,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Nude Liner - Prosvětlující tužka na oči a rty - Multi-talent pro oči a rty

Alcina Nude Liner - Prosvětlující tužka na oči a rty je praktický všestranná, lze ji použít jak vnitřní víčka očí, jakož i pro obrys, konturu rtů. Aplikovaná na vnitřní oční víčko zintenzívní bělma očí, čímž budou vaše oči opticky zvětšené a rozjasněné. Lze Prosvětlující tužku používat jako konturovací tužka na rty, čímž dodá vašim rtům opticky push-up efekt. Pro rozjasněné oči a plnější rty.

Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.

Ideální je kombinovat Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner s jakýmkoliv odstínem Rtěnek - Lipstick kosmetiky Alcina.

Použití: Aplikujte Nude Liner na spodní linii řas nebo na konturu rtů.

Balení: 1 ks

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Kajalová tužka - Kajal Liner Rosy brown 1 ks

Kajalová tužka Rosy brown vyniká svou multifunkčností. Nakreslíte s ní klasickou linku lemující řasy, umožňuje protažení linky do takzvaného „křídla“ i vytvoření kouřového líčení.
270,00 Kč s DPH
 

Alcina - Oční stíny - Miracle Eye Shadow - 080 Bronze 1 ks

Sametové, luxusní oční stíny bohaté na barevné pigmenty a mají perfektní trvanlivost. Snadno a rychle vytvořit ty nejrozmanitější barevné kreace.
450,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tónovací krém - Nude Colour Cream 35 ml

Jemně tónovaná textura se ihned spojí s pletí a perfektně se přizpůsobí všem jejím odstínům. Pleť bude jako bez make-upu – jen mnohem krásnější.
385,00 Kč s DPH
365,00 Kč s DPH
 

Alcina - Liftingová ampule 5 ml

Pro dlouhý náročný den, kdy potřebujete vypadat svěží až do pozdního večera, pomůže bleskový osvěžovač pleti. Znatelně vyhlazuje vrásky a působí až 24 hodin.
295,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH