Alcina - Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner 1 ks

Pro rozjasněné oči a plnější rty. Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.
Výrobce: Alcina
Kód: 65260
Datum dodání: 24 hodin
180,00 Kč s DPH
165,00 Kč s DPH
15,00 Kč s DPH
 

Alcina - Nude Liner - Prosvětlující tužka na oči a rty - Multi-talent pro oči a rty

Alcina Nude Liner - Prosvětlující tužka na oči a rty je praktický všestranná, lze ji použít jak vnitřní víčka očí, jakož i pro obrys, konturu rtů. Aplikovaná na vnitřní oční víčko zintenzívní bělma očí, čímž budou vaše oči opticky zvětšené a rozjasněné. Lze Prosvětlující tužku používat jako konturovací tužka na rty, čímž dodá vašim rtům opticky push-up efekt. Pro rozjasněné oči a plnější rty.

Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.

Ideální je kombinovat Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner s jakýmkoliv odstínem Rtěnek - Lipstick kosmetiky Alcina.

Použití: Aplikujte Nude Liner na spodní linii řas nebo na konturu rtů.

Balení: 1 ks

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Hyaluron 2.0 - Pleťový gel 30 ml

Účinek = hydratace, zpevnění a vyplnění pleti. Poskytuje pleti extra dávku hydratace a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
550,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
 

Alcina - It’s never too late - Pleťový krém proti vráskám 50 ml

Aktivuje přirozený regenerační proces kůže, vyhlazuje vrásky a zlepšuje elasticitu a pružnost pokožky. Zvyšuje hydrataci a zabraňuje další tvorbě vrásek.
1 100,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém MYRRHE 50 ml

Krém MYRRHE - Výživný noční krém optimálně zásobuje pleť pěsticími látkami (arašídový olej, vitamin F, extrakt ze sóji a extrakt z chmele), které působí jako prevence vrásek, zlepšují tkáňové napětí a látkovou výměnu.
730,00 Kč s DPH
690,00 Kč s DPH