Alcina - Tónovací denní CC krém k sjednocení a vyhlazení pleti - Magical Transformation CC Cream 50 ml

CC krém po nanesení během okamžiku nastartují jemné tónování a krém se tak perfektně přizpůsobí každému tónu pleti. Pokožka je ihned vyhlazená, získává rovnoměrný vzhled a vypadá svěže a přirozeně. CC Cream o ni navíc po celou dobu nošení pečuje.
Výrobce: Alcina
Kód: 65054
Datum dodání: 24 hodin
Balení 50 ml
480,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH
35,00 Kč s DPH
 

Alcina - Magical Transformation CC Cream - Tónovací denní CC krém k sjednocení a vyhlazení pleti - Umí doslova kouzlit

  • Okamžitě promění vzhled pleti
  • Velmi jemné krytí
  • S hyaluronem, panthenolem a vitaminem

Perfektně pěstěná, vyhlazená, a přitom stále přirozeně vypadající pleť během několika vteřin? Zní to neuvěřitelně, ale díky Magical Transformation CC Cream je to možné - umí doslova kouzlit. Jeho mimořádná textura se po nanesení na pleť během okamžiku změní jako mávnutím kouzelného proutku a začínají se uvolňovat speciální mikrozapouzdřené pigmenty, které aktivují jemné tónování a krém se tak perfektně přizpůsobí každému odstínu pleti. Pokožka je ihned vyhlazená, získává rovnoměrný vzhled a vypadá svěže a přirozeně. CC Cream o ni navíc po celou dobu nošení pečuje. Obsažená kyselina hyaluronová, panthenol a vitamin E totiž zajišťují hydratační efekt a na normální pokožku lze CC Cream používat jako samostatnou denní péči. V případě, že je vaše pleť sušší nebo zralejší, doporučujeme použít podklad v podobě krému či séra. Nemusíte mít obavy z toho, zda si CC Cream s vaším oblíbeným krémem sedne, dá se bez problémů kombinovat s jakýmkoliv přípravkem.

Alcina CC krém je ideální volbou pro ženy jakéhokoliv věku, které touží po co nejpřirozenějším vzhledu pleti. Tento přípravek pleť opticky vylepší, ale zároveň není vidět a zůstává nenápadný. Perfektně s nim vykouzlíte trendy „no make-up“ look, kdy tvář sice vypadá, jako by byla bez líčidel, ale ve skutečnosti si pár šikovnými pomocníky vypomůžeme.

Co vlastně znamená CC krém? CC v názvu CC krému je zkratka pro Color Correcting a označuje tónovaný denní krém, tedy spojení denního krému a make-upu. Kombinuje lehké krytí s výživnými vlastnostmi denního krému, což vede k lepšímu vzhledu pleti. CC Cream pleť viditelně zkrášlí, ale zároveň zůstává nenápadný – což je ideální pro všechny ženy, které preferují přirozený vzhled. 

Použití: Prsty naneste malé množství na vyčištěnou pleť. V případě potřeby použijte nejprve pleťový krém. Vzhledem k velmi vydatné textuře vám postačí aplikovat malé množství.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Prosvětlující tužka na oči a rty - Nude Liner 1 ks

Pro rozjasněné oči a plnější rty. Zamilujete si ji, protože je multifunkční a jednoduše zdokonalí nalíčení vašich očí i rtů.
200,00 Kč s DPH
185,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Pleťový krém 50 ml

Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou má okamžitý vypínací a vyhlazující efekt. Díky přírodním olejům je pleť pružná, hebká a jemná.
590,00 Kč s DPH
540,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový tělový balzám 150 ml

Vydatný balzám krém na tělo s kašmírovým extraktem a ureou zjemňuje a zvláčňuje suchou pokožku. Kašmírový tělový balzám se rychle vstřebává a je ideální jako luxusní rozmazlující péče pro zimní období.
290,00 Kč s DPH
265,00 Kč s DPH
 

Alcina - Kašmírový pleťový krém 50 ml

Krém s cenným kašmírovým extraktem hýčká, pěstí a zklidňuje pleť obzvláště během zimních dnů. Nová, inovativní receptura zajišťuje hladkou a rovnoměrnou pokožku. Ideální také jako podklad pod make-up.
570,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH