Alcina - Rtěnka a tvářenka v jednom - Lips & Cheeks Designer - red 1 ks

Dokonale multifunkčním produktem je Lips & Cheeks Designer. Použít jej můžete jako rtěnku, díky snadné roztíratelnosti se ale hodí i jako tvářenka. Hlavním benefitem je vysoká pigmentace, sametově matný finiš a dlouhá výdrž až 6 hodin.
Výrobce: Alcina
Kód: 65609
Datum dodání: 1 - 3 dní
300,00 Kč s DPH
275,00 Kč s DPH
25,00 Kč s DPH
 

Alcina - Lips & Cheeks Designer red - Rtěnka a tvářenka v jednom v barevném odstínu Red

  • Vysoká pigmentace a sametově matný finiš
  • Snadné nanášení
  • Dlouhá výdrž

Snadná práce a perfektní výsledek – Dokonale multifunkčním produktem je Lips & Cheeks Designer. Použít jej můžete jako rtěnku, díky snadné roztíratelnosti se ale hodí i jako tvářenka. Hlavním benefitem je vysoká pigmentace, sametově matný finiš, díky obsahu panthenolu nabízí péči a dlouhá výdrž až 6 hodin.

Použití: Na rty se Lips & Cheeks Designer nanáší jako běžná rtěnka. Při aplikaci na tváře naneste barvu na lícní kosti a prsty zapracujete, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Důležité je použít přípravek na nenapudrovanou pleť.

Tip: Odstín red lze dobře zkombinovat s odstínem brown a rty a tváře tak efektně vykonturovat.

Barevný odstín: Red

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Barevný Color šampon - Stříbrný 200 ml

Vhodný pro studené blond odstíny a popelavé tóny barev. Potlačí nežádoucí nádech do žluta. Jeho účinek ocení i ženy s vlasy v hnědých, červených či fialových studených tónech.
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH
 

Alcina - Pero na obočí - Eyebrow Pencil Light 1 ks

Vyniká a inovativním aplikátorem ve tvaru hřebínku, který precizně vyplní každou mezeru. Výsledek vydrží díky voděodolnému a otěruvzdornému složení dlouhé hodiny.
290,00 Kč s DPH
270,00 Kč s DPH