Alcina - Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů - Anti-Spliss serum 50 ml

Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů - bylo vyvinuto speciálně proto, aby konečky vlasů hýčkalo, chránilo a pečovalo o ně. Protože právě vlasové konečky jsou nejvíce namáhanou partií vašich dlouhých vlasů.
Výrobce: Alcina
Kód: 14455
Datum dodání: 24 hodin
Balení 50 ml
440,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ganz Shön Lang Anti-Spliss serum - Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů

Sérum bylo vyvinuto speciálně proto, aby konečky vlasů hýčkalo, chránilo a pečovalo o ně. Protože právě vlasové konečky jsou nejvíce namáhanou partií vašich dlouhých vlasů.

  • dokáže předcházet roztřepení konečků
  • sérum pro vlasové konečky bez silikonů
  • dlouhodobě redukuje roztřepení konečků
  • délkám a konečkům vlasů dodává lesk a hebkost
  • bez zatížení vlasů

Konečky jsou nejnamáhanější části vlasů. Dostávají zabrat obzvlášť v letním období, kdy na ně často působí slunce a slaná nebo chlorovaná voda. Aby si i po náročné dovolené zachovaly svou pružnost a lesk, dopřejte jim péči v podobě nového Alcina Séra na roztřepené konečky dlouhých vlasů.

Nové Alcina Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů pomáhá dlouhodobě redukovat třepení a předcházet jeho vzniku. Délkám a konečkům vlasů propůjčuje lesk a hebkost a dodává jim potřebnou péči a hydrataci, aniž by je zatěžovalo. Díky svému složení, které je navíc zcela bez silikonu, je vhodné jako součást každodenní péče o dlouhé, namáhané vlasy.

Použití: Podle délky a síly vlasů naneste 1-3 dávky z pumpičky do ručníkem vysušených nebo suchých vlasových konečků. Neoplachujte.

Balení: 50 ml