Alcina - Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů - Anti-Spliss serum 50 ml

Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů - bylo vyvinuto speciálně proto, aby konečky vlasů hýčkalo, chránilo a pečovalo o ně. Protože právě vlasové konečky jsou nejvíce namáhanou partií vašich dlouhých vlasů.
Výrobce: Alcina
Kód: 14625
Datum dodání: 24 hodin
Balení 50 ml
440,00 Kč s DPH
 

Alcina - Ganz Shön Lang Anti-Spliss serum - Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů

Sérum bylo vyvinuto speciálně proto, aby konečky vlasů hýčkalo, chránilo a pečovalo o ně. Protože právě vlasové konečky jsou nejvíce namáhanou partií vašich dlouhých vlasů.

  • dokáže předcházet roztřepení konečků
  • sérum pro vlasové konečky bez silikonů
  • dlouhodobě redukuje roztřepení konečků
  • délkám a konečkům vlasů dodává lesk a hebkost
  • bez zatížení vlasů

Konečky jsou nejnamáhanější části vlasů. Dostávají zabrat obzvlášť v letním období, kdy na ně často působí slunce a slaná nebo chlorovaná voda. Aby si i po náročné dovolené zachovaly svou pružnost a lesk, dopřejte jim péči v podobě nového Alcina Séra na roztřepené konečky dlouhých vlasů.

Nové Alcina Sérum na roztřepené konečky dlouhých vlasů pomáhá dlouhodobě redukovat třepení a předcházet jeho vzniku. Délkám a konečkům vlasů propůjčuje lesk a hebkost a dodává jim potřebnou péči a hydrataci, aniž by je zatěžovalo. Díky svému složení, které je navíc zcela bez silikonu, je vhodné jako součást každodenní péče o dlouhé, namáhané vlasy.

Použití: Podle délky a síly vlasů naneste 1-3 dávky z pumpičky do ručníkem vysušených nebo suchých vlasových konečků. Neoplachujte.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Vyhlazující kondicionér pro dlouhé vlasy 150 ml

Nechte své vlasy rozmazlovat Vyhlazujícím kondicionérem, který se postará o vyrovnání vlasů a zajistí jejich lesk a hladkou strukturu.
350,00 Kč s DPH
325,00 Kč s DPH
 

Alcina - It's never too late - Vital kofeinový šampon 250ml

Hektický životní styl, stres, hormonální změny i působení vnějšího prostředí – to vše může mít negativní vliv na aktivitu vlasových kořínků a způsobit oslabení vlasů a jejich vypadávání. Vital kofeinový šampon s vysoce účinným kofeinovým komplexem se postará o jejich revitalizaci, posílení, dodání energie i objemu. Už během mytí proniká do vlasových kořínků a zvyšuje jejich aktivitu, vlasy přitom nijak nezatěžuje.
420,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH
 

Alcina - It's never too late - Vital kofeinový kondicionér 150ml

Perfektním doplňkem k Vital kofeinovému šamponu je Vital kofeinový kondicionér s obsahem kofeinu, koenzymu Q10 a provitaminu B5. U slábnoucích vlasů a vlasů s tendencí vypadávat pomáhá vylepšovat strukturu a zajišťuje vitalitu, lesk, hebkost i snadnější rozčesávání. Vyniká hybridní recepturou, která umožňuje dvojí použití podle požadované intenzity péče.
480,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH