Alcina - Stress Control Creme 50 ml

Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před slunečním zářením a předčasným stárnutím. Obsažený lycopin je nejsilnější antioxidant z řady karotenoidů.
Výrobce: Alcina
Kód: 35416
Datum dodání: 24 hodin
balení 50 ml
590,00 Kč s DPH
531,00 Kč s DPH
59,00 Kč s DPH
 

Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před slunečním zářením a předčasným stárnutím. Obsažený lycopin je nejsilnější antioxidant z řady karotenoidů. Defensil chrání, zklidňuje a posiluje ochranou bariéru pleti. S novým Alcina STRESS CONTROL CREME je péče o pokožku jednodušší a zároveň účinnější. Ochrana pleti proti UV-A a UV-B paprskům.

Použití: Každodenní používání Stress Control Creme zlepšuje vzhled pleti a poskytuje potřebnou ochranu. Nanášejte pravidelně na vyčištěný obličej, krk a dekolt. Krém je vhodný rovněž jako podklad pod make-up. Zamezte styku s očima.

Balení: 50 ml

Alcina Stress Control Creme

Vlivem stresu pleť stárne, proto je zde nový krém s moderním systémem ochrany pleti: Lycopin,DEFENSIL®, LSF 15
Každou minutu napadají tisíce volných radikálů všechny buňky našeho těla. To je nebezpečné zejména s přibývajícím věkem. Pleti vlastní ochranný systém se již nedokáže efektivně bránit zesilujícím vlivům vnějšího prostředí (viz.obrázek). Důsledkem jsou pak výrazné změny na pleti.

Volné radikály jsou agresivní látky, které musíme mít pod kontrolou. Pokud není tato kontrola dostatečná nebo selhává, přirozený ochranný systém kůže se dostává do stresu. Obzvláště zrádné je UV záření, protože jeho intenzita je neviditelná. Proniká hluboko do kůže a způsobuje její podráždění a dlouhodobě nenapravitelné poškození buněk.

Nastává nejvyšší čas udělat něco pro ochranu naší pleti proti stresu.

3 fáze ochrany pleti:

· Lycopin je účinný ochránce buněk obsažený v rajčatech. Odbourává volné radikály.
· DEFENSIL - komplex účinných látek (srdcovnice, olej z hadince a ze slunečnice) zklidňuje stresovanou a podrážděnou pleť a posiluje ochrannou bariéru kůže.
·Ochranný faktor 15 ( LSF 15) chrání před UV zářením a potlačuje tvorbu volných radikálů. Intenzita UV faktoru je rozhodující v boji proti stárnutí pleti.

Výsledek: trojnásobný účinek po 24 hodin.

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - Čisticí pěna No1 150 ml

Čisticí pěna No.1 pro každý typ pleti. Jemné a důkladné očištění křehké pokožky obličeje hodnotnou pěnou je zajištěno díky velmi šetrným mycím složkám jemných tenzidů a hydratačnímu komplexu. Kombinace čištění pleti s vodou je pak ideální především pro ce
350,00 Kč s DPH
315,00 Kč s DPH
 

Kofeinový šampon - Alpecin Coffein Shampoo C1 250 ml

Kofeinový šampon Hair Energizer posiluje oslabené vlasové kořínky a předchází dědičnému vypadávání vlasů. Při každodenním mytí vlasů Kofeinovým šamponem C1 jsou vlasové kořínky okamžitě zásobeny aktivními látkami a chráněny před ...
168,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na ruce No1 50 ml

NOVINKA V ŘADĚ STRESS CONTROL 3-stupňový systém ochrany pleti (Lycopin, DEFENSIL®, LSF 15) - ochrana před slunečním zářením - ochrana před vznikem pigmentových skvrn - péče číslo jedna: složení zanechává ruce zjevně hladké a pěstěné
180,00 Kč s DPH
170,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluron 2.0 Boost Up maska 50 ml

Ihned zajišťuje pevnější a hladší pleť, vylepšuje její strukturu, dodává jí svěžest. Obsahuje vyvážený a účinný roztok s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10, vitamínem E a jojobovým a makadamiovým olejem.
130,00 Kč s DPH