Naděje - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky NK14 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - kožní alergie, ekzémy, zhoršená kvalita kůže - Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže.
Výrobce: Naděje
Kód: NK14
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování kvality pokožky - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - kožní alergie, ekzémy, zhoršená kvalita kůže

Kúra působí v orgánech a tkáních proti výskytu mikrobů, které mj. zhoršují kvalitu a funkci kůže.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury penízovka, gotu kola a dub, po využití tinktury dubu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání penízovky a gotu koly, pokud vám dojdou, tak bez nich. Po využití černého rybízu vezmete nakonec pupalku a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

Štítky produktu