Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace NK47 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - jako podpora funkce lymfatického systému - Lymfa, cévní oběh - Bylinná kúra, která podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06.
Výrobce: Naděje
Kód: NK47
Datum dodání: 24 hodin
Balení 250 ml
712,00 Kč s DPH
665,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - jako podpora funkce lymfatického systému - Lymfa, cévní oběh

Bylinná kúra, která podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T31 PELARGONIE RŮŽOVÁ - Dýchací systém, kašel, cévy
  • T10 GOTU KOLA - Stimulant na celkový organismus, regeneruje životní síly, trávicí trakt, krevní oběh
  • P16 JASAN - Podpora regulace krevního tlaku, příznivě působí na stav kloubů
  • P22 KAŠTAN PRAVÝ - Střevní funkce, rovnováha bakteriální mikroflóry, klouby
  • P48 VŘES - Obranný systém, zklidnění a uvolnění, psychické vypětí, vyčerpanost

Užívání kúry: Současně užívat tinktury pelargonie, gotu kola a jasan, po využití tinktury z jasanu vezmete kaštan pravý a pokračujete v užívání s pelargonií a gotu kolou. Po dobrání kaštanu pravého vezmete vřes a doberete dokonce.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

Štítky produktu