Naděje - Balíček pro alergiky NK49 175 ml

Naděje Podhorná - Balíček pro alergiky - pro pylové alergiky - Alergie - Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k udržování normální hladiny IgE protilátek a k normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům.
Výrobce: Naděje
Kód: NK49
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
562,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Balíček pro alergiky - pro pylové alergiky - Alergie

Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k udržování normální hladiny IgE protilátek a k normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům. Pro normální imunitní odpověď

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury žampion a grep, po využití tinktury grepu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání s žampionem, pokud vám dojde tak bez něj. Po využití černého rybízu vezmete nakonec lesní bez a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu