Naděje - Měsíčkový olej pro děti DO1 50 ml

Naděje Podhorná - Měsíčkový olej pro děti - Zklidnění opruzené a podrážděné pokožky. Olej získaný z květu měsíčku lékařského je ideálním prostředkem pro péči o pokožku. Přispívá k regeneraci kůže a k jejímu zklidnění zejména při podráždění a sklonu k opruzení, používá se i na zklidňující obklady.
Výrobce: Naděje
Kód: DO1
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ml
92,00 Kč s DPH
82,00 Kč s DPH
10,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Měsíčkový olej pro děti - Zklidnění opruzené a podrážděné pokožky

Olej získaný z květu měsíčku lékařského je ideálním prostředkem pro péči o pokožku. Přispívá k regeneraci kůže a k jejímu zklidnění zejména při podráždění a sklonu k opruzení, používá se i na zklidňující obklady.

Zajímavosti o použitých bylinách:

Měsíček pomáhá pokožku hydratovat, chrání ji a působí proti jejímu zarudnutí. Účinně podporuje revitalizační procesy v kůži. Levandulový olej pokožku změkčuje, osvěžuje a chrání, podporuje v ní revitalizační procesy. Citronový olej pomáhá pročišťovat pokožku.

Výroba: Tento zcela přírodní olej, která obsahuje speciální směs bylin se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 50 ml

Štítky produktu