Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu NK17 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Detoxikace, pročištění organismu - Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.
Výrobce: Naděje
Kód: NK17
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení centrální nervové soustavy - Detoxikace, pročištění organismu

Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT - Složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, vitalita, imunita
  • T34 PÝR - Snížení nadváhy, čištění organismu
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • P15 JALOVEC - Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů
  • SV20 TRUBKOVEC + CELÍK - Unikátní kombinace extraktů trubkovce a celíku

Užívání kúry: Současně užívat tinktury krvečistící extrakt, pýr a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání krvečistícího extraktu a pýru, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití jalovce vezmete nakonec trubkovec+celík a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu