Naděje - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí NK5 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita - Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.
Výrobce: Naděje
Kód: NK05
Datum dodání: 1 - 3 dní
677,00 Kč s DPH
630,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita

Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury ptačí jeřáb, lékořice a bříza, po využití tinktury břízy vezmete černý rybíz-maliník a pokračujete v užívání ptačího jeřábu a lékořice, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití černého rybízu-maliníku vezmete nakonec kontryhel-jetel a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml