Naděje - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku NK34 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku - Oči, zrak - Kúra je složena z bylin, které čistí a chrání játra a také spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.
Výrobce: Naděje
Kód: NK34
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
42,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku - Oči, zrak

Kúra je složena z bylin, které čistí a chrání játra a také spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.

Kúra je složena z bylin, které pomáhají zlepšit zrak. Podporují činnost jarer, které se zrakem pojupracují, zlepšuje činnost zrakového nervu a očních sliznic.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury schizandra a dub, po využití tinktury z dubu vezmete borůvku a pokračujete v užívání se schizandrou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití borůvky vezmete nakonec jinan a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml

Štítky produktu