Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy NK31 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - při potížích s krevním tlakem - Srdce, cévy, krevní tlak - Kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.
Výrobce: Naděje
Kód: NK31
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
552,00 Kč s DPH
515,00 Kč s DPH
37,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - při potížích s krevním tlakem - Srdce, cévy, krevní tlak

Kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.

Kúra příznivě ovlivňuje cevního systému, čistí cévy od usazenin a podporuje normalizaci krevního tlaku.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

  • T13 JMELÍ - Cévní systém, metabolismus tuků, cholesterol, krevní tlak, klimakterium
  • P2 BŘÍZA - Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování
  • SV7 VALOKARDUM - Přípravek pro péči o srdce a nervový systém
  • P66 HLOH - Srdce, zklidnění, krevní oběh, spánek

Užívání kúry: Současně užívat tinktury jmelí a bříza, po využití tinktury břízy vezmete Valocardum a pokračujete v užívání se jmelím, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití Valocarda vezmete nakonec hloh a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu